Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már többször írtam nektek, és...

Már többször írtam nektek, és most végre boldogan jelentem, hogy kismama vagyok. Éreztem, hogy babát várok, de a 21. és 30. napi tesztem negatív lett. Végül tegnap a 37. napon tezsteltem egy pozitívat. Kicsit halvány, de az pozitív, ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked!!! Gratulálok! Mesélj!!!!!!!!! Mióta, hogy s mint...

Én is mindig arról álmodozom hogy inkább a "TERHESSÉG" kategóriába kelljen írnom.

2009. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó! Gratulálok !!!! Jó hallani olyanról akinek végre sikerult! Sok erot egészséget és nagyon boldog babavárást kívánok ! Mióta próbálkoztatok ?
2009. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom a GRATULÁCIÓHOZ!!!:D Na már mindjárt el is sírom magam az örömtől :))
2009. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat, nagyon jól esnek. Ez már a második terhességem, sajnos az első kisfiam a terhesség 38. hetében meghalt a méhlepény elégtelensége miatt. nehéz volt, de tavaly nov. 30-án abba hagytam a gyógyszert és újra próbálkoztunk. remélem ezúttal születik egy egészséges kisbabám, mert még egyszer nem élném túl. még egyszer nagyon köszönöm és szívből szorítok nektek.
2009. márc. 9. 10:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas nagy gratula!Olyan jó olvasni mikor vkinek sikerül, sztem ez hatalmas nagy erőt tud adni, azoknak akiknek még várniuk kell kicsit!Sajnálom ami a kisfiaddal történt, szörnyű lehetett. Most bizti minden rendben lesz!:)Boldog babavárást!
2009. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszintén gratulálok!! :-))))

Hány naposak a ciklusaid?

2009. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm:)

28 naposak

2009. márc. 9. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Gratula! mi 4 hónapja próbálkoztunk. most két nap késés után csináltam tesztet, pozitiv majd két napra rá megint. Sorstársak vagyunk:-)

2009. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon örülök és én is gratulálok. mennyi idős vagy most? én 5 hét + 5 nap
2009. márc. 11. 08:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia

Kb 5 hetes de ma megyek orvoshoz utána megtudom.

2009. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!