Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus közepén abbahagytam...

Augusztus közepén abbahagytam a fogamzásgátló szedését, azóta nem jött meg. Teszt kétszer is negatív volt. Előfordulhat, hogy kismama vagyok?

Figyelt kérdés
Puffadás, gyenge menstruációs görcseim vannak. Mindig olyan érzés, hogy most meg fog jönni.
2007. okt. 26. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Lehetséges a terheség,de szerintem a teszt ma´r kimutatta volna.lehetséges hogy a hormon háztartásod még nem állt hejre a gyógyszer utánn.Szerintem fordulj orvoshoz,ö biztosat fog neked mondani.28hetes kismama.

2007. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a tesztnek már ki kellett volna mutatnia,szerintem is a hormonrendszereddel lehet valami.Én már elmentem volna dokihoz az első kimaradás utén ha pozitiv ha negativ lett a teszt akkor is.
2007. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!