Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafarkfű segít elmulasztani...

Cickafarkfű segít elmulasztani a menzesz előtti barnázást? Vagy csak a barátcserje?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha mensi előtt barnázol!

Dokim mondta!

2011. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Csak már elég régóta így megy és ez lesz az első éles hónapunk és szeretném, ha minden rendben lenne. Szerdán elkezdek barnázni és pénteken, de inkább szombaton jön meg. És nem csak pici foltocskák, hanem azért több. Persze azért nem ömlik. Biztos, hogy ez nem hormonzavar?
2011. máj. 5. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam,aztán elkezdtem szedni a barátcserjét. Még abban a hónapban terhes lettem:) Ja,én ovu után még a palástfűteát is ittam.

Sok sikert!

11 hetes ikrek anyukája:)

2011. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a palástfűtea az bekavart. Azt nem ajánlom. A barátcserjét meg nem ismerem. Én azért nem foglalkozom a barnázással, mert doki azt mondta, nem baj, ez normális dolog. Tudja, hogy babát szeretnék, azt hozzátenném. Úgyhogy én bízom benne, hogy tudja miket beszél.
2011. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm. Másodiktól kérdezném, hogy milyen barátcserjét szedsz? Premens, vagy valami más?
2011. máj. 5. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a zafír barátcserjét szedtem. Egyébként engem csak azért zavart a barnázás,mert nálam kizárólag akkor volt,amikor babát akartunk.Elötte soha,de ahogy elhatároztuk,hogy indulhat a dolog,elkezdtem mensi elött barnázni. Aztán használtam ovu tesztet,amiből kiderült,hogy a peteérésem és a következő mensi között csak 10 nap telt el minden egyes hónapban. És féltem,hogy ez kevés (az is),mert hát ugye 14 nap az ideális,így tud megtapadni a baba. De szedtem és összejött.Hogy csak véletlen volt-e vagy sem,már sosem tudom meg. De sztem használt.
2011. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a Zafir barátcserje megszűnt, Házibarát van állítólag helyette, amiben nincs is barátcserje. Szerintem elmegyek dokihoz, aztán majd meglátjuk! Köszi a választ!
2011. máj. 6. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!