Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Következő terhességemnél...

Következő terhességemnél mindenképpen ikreket szeretnénk a párommal. Milyen úton valósitható ez meg? Mesterséges megtermékenyités, vagy beültetés?

Figyelt kérdés
Köszi.
2009. márc. 9. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
SEHOGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezt nem lehet szabályozni.
2009. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak azért mert ikreket szeretnél nem lessz mesterséges megtermékenyítésed.

Hívd fel a ügyben érintett klinikát,e´s kérdezd meg milyen lehetöségeitek vanak...Az a´ra az busás!!

2009. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Az igaz ugyan, hogy a mesterséges beavatkozások megnövelik az ikerterhesség lehetőségét, de ott sem biztosak. Nem kevés hormonális beavatkozással járnak, aminek feleslegesen nem éri meg kitenni a szervezetet. A lombikbébi programban való részvételnek meg vannak a feltételei, szerintem nem úgy megy a dolog, hogy besétálsz oda, hogy ikereket szeretnél.
2009. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
A mesterséges megtermékenyítés nem kockázatmentes. Nem ilyen céllal találták ki...
2009. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Hát e nem kívánságműsor....Mint Angelina Jolie, meg Marcia Cross...már bocsi...vmi hormonkezelés kell akkor esetleg...de ez nem így nem megy
2009. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

En ugy hallottam ok meherosito tablettakat es inyekciokat kaptak. (Nagyon nehezen estek teherbe!!! Ok azert eleg sokat probalkoztak. Bar Marcianak tok veletlenul sikerultek az ikrek, de J.lo-nak es Angelinanak nem.)

Az en unokatesom is kapta az inyekciokat fel evig, mert 3 x vetelt el elotte :S . A vege 3 pici lany lett:), asszem o kb. 3 honapig volt kuran, de sztem. sem ugy megy h. ezt megcsinaljak mindenkinek, csak annak akinek tenyleg szuksege van ra. (Jah, a 3 bol az egyik kislany, tej -liszt erzekeny, es rengeteg odafigyeles igenyel.)

2009. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap volt a tv-ben egy ismeretterjeszto musor (Angliaba vagyok), hogy valahol Afrika bizonyos reszen van egy torzs akik a ‘cassava’-nak nevezett novenyt fogyasztjak. Ez olyan nalluk mint nallunk a kenyer. Mintha lattam volna itt is nagyobb szupermarketekbe. Ennel a torzsnel rengeteg az iker terhesseg es masneven a helyseget az 'ikrek foldjenek' nevezik. A tudosok erre a novenyre gyanakszanak mert kivizsgaltak, hogy olyan osszetevoket tartalmaz amitol tobb pete is megerik egyszerre. De ezt napi szinten eszik reggel, este minden melle. Ha tudsz angolul is beirod az angol google-be a cassava and twins ott lathatod a cikket amit a BBC tv kozvetitett. Hat nem tudom otthon lehet-e kapni ilyen novenyt sot a magyar nevet sem tudom. :) Csak erdekesseg keppen irtam le, hogy ilyen is van.
2009. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
a dokim szerint:ha clostit adnak olyankor amikor van magátol peteérése az illetőnek akkor több petesejt érik és lehetséges az iker
2009. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
mindent lehet manapság mint láthatod a celebeken:-) Pénzkérdés. Menj meddőségi intézetbe a hisztiddel.
2009. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
14:13 vagyok. Nem tudom miért kell lepontozni... Erről beszéltem, ha így már elhiszed: [link] halált is okozhat a sok hormon. Mérlegelj!! Nem szégyelled magad?? Valakinek nem lehet gyereke, te meg ilyeneken agyalsz... ki vagyok akadva az ilyen gondolkodásmódon
2009. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!