Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok és még szerenc...

33 hetes vagyok és még szerencsére nem jelentek meg terhességi csíkok rajtam.... Van esély rá, hogy ez így is marad?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 16. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én is 33 hetes vagyok és rajtam sincs egy darab sem. Remélem így marad. De hallottam már olyat is, hogy valakin nem volt és amikor megszült, a megnyúlt bőr miatt kialakult egy-kettő, ami megmaradt, de elhalványult.

Hát nem tudom....

2008. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak kiábrándítani ,de rajtam csak a szülés után látszódott,hogy csíkos lett a hasam,mikor még feszült akkor nem volt látható,de lehet,hogy csak én nem vettem észre.Amugy ez örökletes dolog,ha anyukádnak nincs akkor várhatóan neked sem lesz.
2008. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én holnap töltöm a 34-et, eddig rajtam sincs, (csak a cicimen), de az utolsó hónapban még elég sokat nő a baba, és olvastam , hogy volt akinek a 38. héten jöttek ki! :-(

Csak reménykedhetünk!

További szép heteket!

2008. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hasamon sosem jöttek elő a csíkok, viszont a cicimen szülés után jöttek ki, amikor megérkezett a sok tej. Nem számítottam rá kicsit sem, és talán jó lett volna, ha valamivel kenegetem... most már 17 hónappal az esemény után szépen kivilágosodtak :)
2008. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Rajtam a 34. héten még nem volt egy darab sem. Aztén jöttek szépen sorban előszer oldalt majd a köldököm környékén. Most 38 hetes vagyok és van egy pár darab szinte napról napra ki jön 1 újabb. Én is azt hittem,hogy megúszom de sajna nem. Pedig egész végig kentem magam.
2008. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem sem volt. Viszont amikor megszültem,akkor tiszta csíkos lett a hasam.:( Mára halványodott valamennyit,de nem tünt el teljesen.
2008. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Esély mindig van, hogy így marad...Az utolsó 3 hétben jönnek ki igazán. Ráadásul az sem mérvadó, hogy pl. az én ismerősöm az első babájával semmi csíkot nem szerzett. 2 év múlva szülte a másodikat és végig kente magát, de nyugodt is volt mert az elsőnél sem jött ki és úgy is genetika kérdése, van aki csíkosodós fajta van aki nem. Hát nem jött be neki...Úgy be csíkosodott mint a sicc és ráadásul még kevesebbet is hízott mint az elsővel.

Szóval csak reménykedhetünk. Én már nem tudom minek a függvénye. Én is kenem reggel-délben-este.Hátha...

27 hetes kismami

2008. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs egy se pedig már 37hetes vagyok. azt mondták h még lehet szülés után mert lehet h most ahogy tágult nem viselte meg a nyulás a bőrömet mert kentem 1000rel de ahogy kijön a baba utánna nem olyan fokozatossan megy le a has hanem elég hirtelen és ha azt nem tudja követni a bőr akkor is csikozódhat. de kenni fogom akkor is és remélem nem lesz! tedd te is ezt!!!
2008. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

nővéremnek se lett, mindennap kente ahányszór csak tudta.nem muszály terhességi krémmel, csak valami testápolóval azért legyen ápólva.én a 25.hetemben vagyok, eddig semmi, remélem marad is :D

további boldog babavárással töltött heteket

2008. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is 33 hetes vagyok, és eddig csak pár nagyon halvány csík volt a mellem oldalán, de fényképen nem is látam, olyan halvány. A pocimat, combomat, fenekemet rendszeresen ellenőriztetem férjemmel, mert én már nem látom:-) És tegnap felfedezett pár darab pár centis igen halvány csíkot mindkét csípőmön. De én is bíztam benne, hogy megúszom.

De ha nem, nem, ez ezzel jár, én elfogadom:-) És férjem imádja, ha egy nőn látszik, hogy már szült:-))

2008. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!