Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet három különböző teszt...

Lehet három különböző teszt is szellemcsíkos?

Figyelt kérdés

Április 4-én volt az utolsó mensim, most 2-án kellett volna megjönnie.

Tegnapelőtt délután csináltam egy Facelle tesztet, tegnap reggel egy Lilyt, ma reggel pedig egy Qupidot.

Az első két teszt halvány pozitív lett, fényképen nem látszik (telefonnal tudtam csak, és nem csinál jó képet), de egyértelműen ott van és rózsaszín mindkettőn. Viszonyt a mai, ami állítólag érzékenyebb, nagyon halvány, csak akkor látom, ha nagyon szuggerálom, és akkor sem egyértelműen színes.

Mit csináljak? Annyira tudni szeretném, legyen fix igen vagy nem, de ez a bizonytalanság nagyon rossz.

Szerintem később (is) volt pém, kb egy hete éreztem azt a szurkálást, de ebben a hónapban ez a második volt. Lehet azért?

Vegyek egy Clerbluet, vagy várjak hétfőig?

Mit gondoltok?

Köszi a választ!


2011. máj. 6. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel már késik a mensid, reménykedhetsz!

Viszont a halvány pozi tesztekre ne alapozz!

Nekem is 3 halvány pozi tesztem volt, (2 fajtával) és nem vagyok terhes ennek ellenére!!

Ha erős pozit tesztelsz akkor már reménykedhetsz, addig ne éld bele magad semmiképp!!

Drukkolok!

2011. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy várni a legnehezebb és nagyon türelmetlen vagy. De leghamarabb holnap, de inkább vasárnap reggel csinálj még egy Facelle vagy Lily tesztet, így legalább látod, ha erősödik a csík. Sok sikert!
2011. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány poz.tesztem volt mindig és most itt játszik mellettem a kislányom!:)Azt mondják halvány csík is csík!Szóval fel a fejjel!Egyébként most is ugyanígy vagyok,halvány csík...Remélem tudtam segíteni:)
2011. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10.19-ea vagyok/előző/és nekem is ápr. 4-én volt meg utóljára,honfi társam!:)
2011. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok!

10:19-esnek: Hogy mondhatsz ilyet, hogy a halvány csík is csík? (Egyébként Gratula, hogy neked babát jelentett!)

Nekem is volt több halvány csíkom és nem vagyok terhes!! :((

Eleinte én is azt hittem, hogy a halvány csík is csík, de "saját bőrömön" tapasztaltam, hogy SAJNOS NEM! Így én már csak az erős csíknak fogok hinni ezentúl!

2011. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
10.19-es vagyok,a tájékoztatón is rajta van,hogy a halvány 2. csík is pozitívat jelent!Meg én tapasztalatból beszélek,mert már van 2 gyerekem.Ha késik valakinek és mindig pontosan meg szokott jönni,ráadásul van több poz. tesztje/többféle teszttel/,akkor engedtessék meg,hogy reménykedjen.Egyébként nálad,hogy derült ki,hogy mégsem vagy terhes?Tényleg nagyon sajnálom:(
2011. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Azt elfelejtettem írni, hogy késhet a fogyókúrától is, mert február óta 20 kg-t fogytam, ami elég nagy változás, de ilyesmi korábban sosem zavarta meg a szervezetem.

Nekem a halvány is babát jelentett korábban, az nem, amiről a szívem mélyén én is tudtam, hogy csak odamagyarázom a kis függőleges árnyékot. Vettem még Lilyt (biztos, ami biztos 2x2-t), remélem hamarosan kiderül, bármi legyen is a vége, mert a bizonytalanság a legrosszabb.

A sorstársamnak meg drukk! Majd mindenképp írj, mi lett Veled!

2011. máj. 6. 11:51
 8/9 anonim ***** válasza:

10:25-ös vagyok:


UH-n derült ki hogy nincs baba. Doki meg mondta, hogy gyakori a sok álpozitív teszt is. Én is elcsodálkoztam ezen tényleg. Viszont most már tudom, hogy csak az erős pozinak kell hinnem, legközelebb csak akkortól fogok reménykedni.

És nincs odaképzelve a 2. csík egyiknél se. Mai napig látszanak, az utóbbi még erősebb is lett. És nem csak én láttam, hanem rajtan kívül még mások is!

De amint megnézett a doki és megállapította, hogy nincs baba, megnyugodtam, szóval nem úgy vagyok vele, hogy nem hiszem el! Elhiszem! Persze csalódás ez nekem, de legalább tudom, hogy ilyen is van és nem fogok többé reménykedni. Azóta természetesen nem is teszteltem többet, mert hiszek a dokinak!

2011. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Kedves 10:25-ös!

Nem hinném, hogy a teszt hazudott neked, több oka is lehet annak, ha pozi teszt után mégsem lát a doki babát.

A teszt egy olyan hormonra reagál, amit a szervezet csak akkor termel, ha baba van. Ez a hormon lehet több, vagy kevesebb, de 5 fölötti érték már pozitívnak számít. A tesztek 10-es vagy 25-ös érzékenységűek, tehát ha van rajtuk második csík, akkor biztosan történik valami. :-)

2011. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!