Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki látott már ilyen "görbét"?...

Ki látott már ilyen "görbét"? Nekem ez az első ilyen, hogy két éve hőmérőzök. (babat szeretnénk)

Figyelt kérdés

[link] Ovulation Chart


Remélem,megjelenik,mert még sosem próbáltam görbét onnan kiszedni.


Olyanok válaszát várom, akiknek volt már ilyen "beragadt" a luteálisa és hogy mi lett belőle. Teljesen tanácstalan vagyok...


2011. máj. 6. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 A kérdező kommentje:

mit csinált a linkemmel??


[link]

2011. máj. 6. 09:34
 2/68 anonim ***** válasza:
Én is így állok, 15.én volt az utsó mensim, csak én nem mérem a hőm. Szorítok, én is babára várok már 2 éve.
2011. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt a görbém, amikor sikerült a lombik. Csak nálam 36,8-nál "ragadt be". Úgyhogy én drukkolok neked!
2011. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
Mivel magasan van a hő, nem számít, hogy mindig ugyanannyi!Szerintem rendben van minden, ne aggódj!Simán lehet baba!
2011. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:

Köszi a választ lányok! Én is drukkolok!!!

Istenem,de jó is lenne!!!

Jövő hét közepén úgyis kiderül ;)

(Ami még fura,hogy meg vagyok veszve a salátáért meg minden friss zöldségért és a savanyú káposztáért. Vagy babát várok, vagy vitaminhiányom van :D

2011. máj. 6. 20:02
 6/68 anonim ***** válasza:
Szia! Azota hogyan all a hod?? Nekem ugyan ilyen volt, mint a Tied, stabilan 36,7en allt pe utan tegnap reggelig amikoris 1 tizedet emelkedett. Ma reggel pedig 37,0 volt. Ma vagyok pe utan 6. napon.
2011. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

Ha rákattintasz a linkre,a frisset kell mutatnia.

Úgy néz ki,hogy feljebb ment.

Kíváncsi vagyok hova vezet mindez,mert ma sóskafőzeléket ettem,amit mindig is utáltam :D

Szorítok neked!

2011. máj. 7. 19:04
 8/68 anonim ***** válasza:
Ja, igaz!! Meg is neztem! Egesz szep hogorbe!!Kivancsi vagyok miert eszed meg a soskat!:):) Meg valami furcsa eszrevetel magadon? Mikor akarsz tesztelni? Megvarod a nemvarat? En is drukkolok Neked.
2011. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

Biztos nem bírom megvárni a pénteket és hát voltam már terhes (baba sajna nincs még) akkor már a 12.dpo du-ján látszott még a 25ös teszttel is. Úgyhogy tuti bezsongok szerdán és átrohanok a patikába. :)

Neked vmi furaság? Mert nekem csak az van.

Ami szokott,az nincs,pl mellfeszülés, viszont vannak újdonságok...(szájszárazság,szomjasság stb)

2011. máj. 8. 16:14
 10/68 anonim ***** válasza:

Ezek amiket irsz biztato jelek! Drukkolok nagyon Neked!!! Ird am meg a teszt eredmenyet!! Jo?

Nekem holnap lesz 1 hete, hogy pe volt, szoval tunet meg semmi. Meg nem is lesz, valahogy erzem, hogy most sem vagyok terhes. Az a bizonyos belso hang ezt sugja.:(:( A hom szepen font van.

2011. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!