Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két éve várok RÁ, és nem...

Két éve várok RÁ, és nem sikerül, ti hogy vagytok a babavárással?

Figyelt kérdés

Én egyre inkább magam alatt vagyok, most is már érzem, hogy meg fog jönni, fáj a derekam, rózsaszínes nyálka jött egy pici...

Ilyenkor már sírni tudnék, hogy miért nem sikerül, amikor úgy tűnik minden rendben van.

Ma is hallottam, hogy kiraktak egy kisbabát, ennyire igazságtalan lenne az élet?


2011. máj. 6. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
tudom mit erzel mi már 5 éve szeretnénk babaá volt már 2 lombik is ami nem sikerult es énis sírni tudnék mindig amikor megjon de tovább kell lépni és az uj honapnak orulni tudom nehez de a mi idonk is eljon egyszer és boldog anyukák leszunk fel e fejjel és szoritok neked.
2011. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a www.gyereket.akarok.hu oldalt, ott nagyon sok mindenre kaptok választ, tanácsot. nekem segítettek!
2011. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
bocs gyereket-akarok.hu a helyes cím
2011. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon belefáradtam már.
2011. máj. 6. 11:51
 5/21 anonim ***** válasza:

Megértelek. Mi is lassan 2 éve várunk babára, most kezdtük a lombikhoz a kivizsgálásokat. Ráadásul a férjemet a cége külföldre küldte dolgozni több hónapra. 2 hetente jön haza 3 napra. Így aztán főleg nehéz, mert a maradék pici reményem is elszállt, hogy lombik előtt hátha csoda történik és megfogan :(

Muszáj bízni, a meddőségiben is azt mondták, hogy csakis pozitívan szabad hozzáállni. Főleg ha egészségesek is vagytok!

2011. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kezdik hinni abban, hogy nagyon rástresszelek, mert biztosan agyban dől el..

Egy ismerősőm 5 évig próbálkozott, nem sikerült, rengeteg vizsgálaton volt túl, laparoszkópián, mindenen, végül eljutottak a lombikhoz, és nyáron mentek volna, de előtte már olyan laza volt, hogy nem érdekelte semmi, mire mentek volna terhes lett, spontán, meg sem fordult a fejében, hogy ilyen lehet...

2011. máj. 6. 12:13
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


olvasd el őket, neked szól :))

2011. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Ha én összeszámolom, volt 2 hosszú, komoly kapcsolatom meg egy rövidebb és egyikben sem védekeztem túl sokszor. Összeadva ezeket az időszakokat, az kb. 3, 3 és fél év. Nem jött a baba. Igazából nem is szerettem volna babát így én nem is görcsöltem ezen a témakörön. Néha megfordult a fejemben, hogy mivan ha meddő vagyok és elis keseredtem a gondolattól mert azért természetesen egyszer mindenképp szerettem volna babát! A bizalmas barátnőimmel meg is osztottam ezt és volt, hogy ők is rákérdeztek, hogy nem félek attól, hogy esetleg nekem nem lehet babám? És mindig olyan könnyedén azt válaszoltam, hogy ó ráér még, de persze azért ott motoszkált a fejemben, hogy mi van akkor ha tényleg nem lehet? De mindig csak legyintettem egyet, hiszen fiatal voltam még akkor is, most is az vagyok, úgy gondoltam még nem késtem le semmiről. No és ennyi idő után egyszer csak egy kimaradt menstruációmhoz még furcsa tünetek is adódtak, amelyeket még soha azelőtt nem tapasztaltam. Maga az, hogy kimaradt a menstruációm nem volt fura számomra, mert totál rendszertelen a ciklusom. Hol megjön, hol nem ... Aztán 7 hetesen kiderült, hogy babát várok. :) Ahogy mondtam, 3 és fél év összesen!! Nem görcsöltem rajta, nem estem kétségbe! Nem paráztam! És szerintem csak váratott magára a kis hölgy. Most is fiatal vagyok még, felsőoktatásban tanulok de természetesen a babát megtartottuk és nagyon várjuk. Ne adjátok fel a reményt és az én tanácsom mindig, mindenkinek az (amiről tudom, hogy borzasztóan nehéz, szinte lehetetlen kérés!), hogy NE görcsöljetek rá! Szerintem annál rosszabb! Minden babának megvan a maga ideje, amikor Ő végre úgy dönt, hogy na mostmár jövök, készüljetek! :)

24 hetes kismama

2011. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én az előző kapcsolatomban,3 évig,a mostaniban 2 éve akarunk babát,mire összejött nagy nehezen,és a 6. héten elvesztettem a babámat!

Hát azt hittem bedilizek!A gyerekemmel együtt akartam meghalni!

Ennek május 22.-én lesz 3 hónapja,de mi már próbálkozunk újra!:)

2011. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 1 éve várjuk a kisbabánkat, de nekünk se akar még jönni. Én nem görcsölök rá, csak aggódom, hogy miért nem sikerült még mindig. Mostanában kezdődött el az aggódásom. És én folyamatosan reménykedek, minden hónapban azt hiszem, hogy sikerült. :) Aztán megjön a mensi mindig...akkor eléggé el vagyok keseredve, de ez az elkeseredés nem tart sokáig, mert újra nekikezdek reménykedni hogy a következő hónapban sikerülni fog! A reménykedés több ideig tart, mint az elkeseredés. Mert akkor keseredek el, amikor megjön, ez 1 nap, másnaptól pedig újra reménykedek!
2011. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!