Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő, ha több, mint...

Mi a teendő, ha több, mint egy éve nem sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Már lassan másfél éve próbálkozunk a babaprojekttel, és eddig sajnos sikertelenül. A nődoki szerint azok a vizsgálatok, amiket ő el tud végezni, semmit nem mutatnak, tehát tovább kellene lépni. A ciklusom egyébként szerintem rendben van, ovulációm is van a tesztek szerint, nem tudom mi lehet a baj :( Kérlek segítsetek nekem, hová forduljunk további vizsgálatokért? Mennyibe fog kerülni? Milyen vizsgálatokra számítsunk? Bocsánat a sok kérdésért, de még tapasztalatlanok vagyunk ezügyben... pestiek vagyunk egyébként.


Köszi a válaszokat előre is


egy 30 éves aggódó anyajelölt :)


2011. okt. 25. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérjetek beutalót meddőségi központba a nőgyógyásztól. Van fizetős, és olyan is, ami tb támogatott, de ott kicsit tovább tart a kivizsgálás (így is csak max 1 hónap). Én ajánlanám a Kaáli intézetet, igaz mi vidékre járunk, de sztem nagyjából ugyanaz a színvonal.

2011. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Kaáli nagyon drága !
2011. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a Kaáliba járunk Tapolcára, tb támogatott az egész. Összesen 17000 forintot kellett fizetnem tb által nem támogatott hormonvizsgálatokra. Ha viszont nem akarsz sorban állni, és fizetősre mész, akkor valóban drága. első voltam
2011. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ! A Kaáliba csak egy konzultáció a legelején 7000 Ft -ba került 4 évvel ezelőtt !
2011. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a barátaim ugyanígy voltak.Mindent rendben találtak a kivizsgálásokon (férjénél is) aztán 2évig semmi.Ekkor újra elmentek mindenféle vizsgálatra,semmit nem találtak.Ekkor nőgyógyászuk első körben az inszemináció mellett döntött.3sikertelen ilyen beavatkozás után a 4hónapban spontán terhes lesz.Kapott a kezelésekkel clostilbegyt gyógyszert is,lehet ez hozta meg később a sikert.Neked az orvosod az inszemit nem javasolta?A rokonom most megy Tapolcára beültetésre,a konzultáció ingyenes volt egyedül a gyógyszerekért és injekcióért kell fizetnie.sok sikert
2011. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:

Kedves 66 %-os, Kaáli és Kaáli között is van különbség! Ha már egyszer leírta valaki, hogy ott Tapolcán szinte minden TB támogatott, akkor ne okoskodjál már bele!! Én is csak a pajzsmirigy hormon vizsgálatért fizettem (3 000 Ft), minden más ingyenes volt: hepatitis, vérkép, spermavizsgálat, konzultációk stb.

Meg persze a lombikos szurikért fizetni kell, de az mindenhol így van.


38+1 hetes lombikos

2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!