Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlás, de hogyan?

Fogamzásgátlás, de hogyan?

Figyelt kérdés

nem szedhetek fogamzásgátlót mert migrénem ,rossz hangulatom van tőle.

a nőgyógyász hüvelygyűrűt ajánlott,de én úgy tudom abban is hormonok vannak.szerintetek ezt vagy egy másik fajta gyógyszert haszálhatok biztonságosan?

pharmatex szerintetek védekezéshez?


2011. máj. 6. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
pharmatex jó, csak figyeld a ciklusod, és peteérés környékén kiegészítőt használj hozzá, v gumit. Többiről nem tudok nyilatkozni
2011. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Spirál? Abban nincsenek hormonok...
2011. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még nem szültem
2011. máj. 6. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a spirál nem javasolt!
2011. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom.
2011. máj. 6. 13:49
 6/10 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrű 24 óra alatt bocsájtja ki azt a hormonmennyiséget, amit egy tablettában vennél be, ezért a szervezeted egyszerre kevesebb hormont kap. Nekem gyakorlatilag teljesen megszűnt mellette a migrénem.

Már létezik olyan spirál (mini), ami a nem szült nőknek lehet használni.

Én nem bízom az ilyen készítményekben, elég macerásnak tűnik, 25 fok alatti tárolás, előtte, utána szappanos fürdő kerülendő (még az intim mosakodók is)... Plusz nem gondolom, hogy hosszútávon jót tesz az, hogy antiszeptikumokkal "kezelem" a szervezetemet. Bár ez nagyrészt attól is függ, hogy milyen gyakran van az összebújás.

2011. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenki válaszát.


utolsó és amúgy kényelmes a hüvelygyűrű?

mennyibe kerül?

2011. máj. 6. 15:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is Nuvaringet hasznaltam. Ennek előnye, hogy a "helyszínen" fejti ki a hormonhatast, nem teheli a majat és a gyomrot, valamint nem olyan erős hormon dozis. Nekem a tablettatol pattanasom volt, ha szedtem fogytam, ha abbahagytam híztam... Itt viszont nem volt semmilyen rossz tapasztalatom. Egy hatranya van. És itt most intimebb leszek, ha nem haragszol. Ha a parodnak kicsit nagyobb méretei vannak, akkor ő érezheti, és figyelni kell, ne rantsa ki véletlenül szeretkezés közben. Valamint ujjal történő kényeztetés esetén is kicsit kellemetlenebb, mintha nem lenne bent semmi. Viszont ezek a kellemetlenségek nem olyan mértékűek, és több előnye van szerintem.
2011. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi.

én csak a migrén miatt aggódok,nem szeretném ha bajom lenne.

2011. máj. 6. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:

14:53-as vagyok:

A nagyobb hímtag és/vagy intenzívebb szex esetére max. 3 órát lehet testen kívül is, a hatékonyságából mit sem veszít. Nálunk a mensi előtti időszakban, hátulról nem bírja a párom, ill. ez sem igaz, akkor érzi, de nem zavarja.

2011. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!