Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a hasam alja. Ma tesztelte...

Fáj a hasam alja. Ma teszteltem romed-del halvány 2. csík. Jó ez a teszt? Mennyire megbízható? Csak ez volt ma a gyógyszertárban.

Figyelt kérdés
2 napja a gabriel negatív ma meg ez. Bár kicsit gagyinak tartom ezt a tesztet, mert nem fehéredik ki a háttér és így tényleg alig látható az a 2. csík.Az is lehet én képzelem oda. Lehetséges lenne, hogy a menstruáció előtti napokban lettem terhes? A múltkor 34 napra jött meg most ez már a 41-ik és még semmi.
2009. júl. 12. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges...én is valahogy így estem teherbe....menszi előtt :))) Nekem is halvány csíkkal kezdődött...kimentem kómásan reggel, pisiltem...vártam 1-másfél percet..semmit nem mutatott, félretettem a kis polcra, aztán visszafeküdtem aludni. Mikor felkeltem már 2csíkot mutatott :))) Tudtam, hogy itt a baba...éreztem :D

Szerintem már tök mindegy,mennyire olcsó tesztet vettél...jók szoktak lenni. Csinálj egy gabrielt is, én is azt használtam :) sok sikert :d

2009. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja azt nem írtam, hogy ilyenkor fő a türelem....mert nekem a pozitív teszt után még 2-3héttel nem látszódott semmi az UH-n...aztán ott volt :D :)))))

Szóval várj nyugodtan 2hetet,próbálj nem erre koncentrálni és a biztonság kedvéért valami vitamint szedni, vagy sok folsavas zöldséget...aztán tesztelj és menj dokihoz! Minél később mész UH-ra annál biztosabban lehet látni,ha van petezsákocska :D:D

2009. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én már valamivel erősebb csíkot vártam. Ha nem lennék terhes nem tudom miért nem jön meg. Hasam egészen lent fáj nem olyan mensziszerű. Tegnap olyan volt mintha megjött volna tudomásul is vettem, mert láttam a wc papíron 1-2 piros vércsíkot.aztán meg semmi. Teljesen száraz vagyok. Semmilyen folyásom nincs.Remélem tényleg baba és nem valami komoly baj?!
2009. júl. 12. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismételd meg pár nap múlva a tesztet! Bármi lehet.

(megjegyzem, mikor babás lettem semmilyen folyásom nem volt a nem várt előtt!)

Drukkolok!

Egy kismami

2009. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor volt az a halvány két csík, utána volt nekem is hogy pici vérzés volt, pár csepp....aztán rá egy hétre mentem dokihoz, vérvétel és UH, a Béta HCG magas volt ugyan, de nem látszódott a petezsák....még! Azért mondom,várj türelmesen,mert lehet stressztől vagy bármitől,hogy késik és néha előfordul,hogy sz.r a teszt.

Mindenesetre nekem is fájt kicsit a hasam...de aztán nem jött meg szerencsére :D

Majd írj már ha nem felejted el,kiváncsi lennék van e baba :))

Üdv!

2009. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok! Most elmegyünk 1 hétre nyaralni- ezért se hiányzik az a fránya menstruáció ha már késett maradjon úgy- , de utána mindenképp jelentkezem.
2009. júl. 12. 11:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mitől lehet a késés? esetleg késői peteérés? 1 hete nagyon szúrt az egyik petefészkem. Akkor azt mondták beágyazódás jele, de akkor már erős pozitívat kellene tesztelnem nem? Még soha nem késett ennyit, remélem tényleg nincs baj.
2009. júl. 12. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Maria Romed nem jó teszt. Nekem nem volt baba pl és ugyanolyan volt mint neked a tesztem, nem fehéredett ki, de két csík volt rajta. Mellette teszteltem másik két teszttel, mind a kettő negatív volt. A Maria Romedes tapasztalat nemcsak az enyém. Ja, és a Medilab is sokaknak képes szellemeskedni.

Persze ez nem azt jelenti hogy nem vagy babás, drukkolok hogy az legyél, ha szeretnél!

2009. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!