Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ha véres (barnás) a...

Most ha véres (barnás) a nyákom, akkor ciklus.hu-n jelöljek vérfoltot vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 14:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, de a bugyimon nem látszik, csak ha megtörlöm pisilés után.
2011. máj. 7. 14:18
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a doki, hogy a "barnazast" is jeloljem.

meg azt is mondta, hogy sajnos nem egeszseges, pedig en mensi elott meg utan egy napig "barnazok" :(

2011. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én meg már a 9. napon vagyok, a görbém sem olyan, mint az előző hónapban, szóval nem tudom, hogy mi van.

2011. máj. 7. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen jelöljed, én is jelölöm már 5. napja...

Pedig még van 6 napom a nemvárt mensimig... bár ma mintha már kicsit enyhült volna...nekem is csak a wc papíron látszik: nem barna, hanem van amikor rózsaszín, van amikor meg piros és néha van benne sötétpiros kis nyák is...

Soha nem volt még nekem sem ilyen a ciklusom és görbém sem, nem volt rám jellemző a pecsételés, főleg nem ennyi és nem ilyenkor...

Remélem, ha ez most "baj", akkor a következő ciklus már nem ilyen lesz...

2011. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Én tegnap hittem azt, hogy végre elmúlik, mert már alig látszott, erre ma ma megint erősebb.

2011. máj. 7. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy menjetek el orvoshoz. Nekem már több rendellenesen hosszú ciklus óta van barnázás, 2-3 hétig folyamatosan (hol erősebb, hol gyengébb). Hormonális oka van...
2011. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17:58-as vagyok.

Én már 2 napja egyáltalán nem pecsételek és még 3 napom van a nemvárt mensimig...szóval nálam abbamaradt teljesen.

Jaa, és nekem normális hosszúságú ciklusaim vannak, nem hosszúak, mindig pontosan jön a mensi, ez az első ilyen ciklusom hogy voltak ilyen furcsaságok. És orvosnál is voltam pár hete és mindent rendben talált. Pém is van, bizonyítva. Reménykedem a babában hogy most azért történt ez a pecsételés, mert doki szerint semmi bajom nincs.

Kedves kérdező, veled mi a helyzet?

2011. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia, nekem is abbamaradt. :)

A görbém is kezd egyenesbe jönni. Legalábbis azt hiszem...

Itt a mostani:

[link]


Itt pedig az előző:

[link]

2011. máj. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!