Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes kismama vagyok, a...

6 hetes kismama vagyok, a párommal nem védekeztünk, mivel az orvos szerint nincs peteérésem, és nem is gondoltam, hogy lesz valaha, csak úgy. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Lehet felelötlen voltam, de nagy volt a hév... Nem régóta vagyunk együtt és szerintem elhagyna. Pedig nem akartam becsapni. Én egyébként örülök neki! :-)
2009. márc. 10. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond ezt neki.

Én is örülnék ha terhes lennék::)Beszélj vele mindenképp mielőbb, addig kár bármit képzelni h mit szólna hozzá

2009. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok!Bárcsak én is terhes lennék!Mond meg neki nyugodtan,ha igazán szeret melletted marad!Ha nem,akkor is tartsd meg a babát,hapsit találsz akár-mikor!
2009. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne húzd az időt, minél hamarébb beszéld ezt meg vele. Egyrészt: ha húzod az időt, egyre jobban félsz a beszélgetéstől, egyre nehezebb lesz elmondhani, másrészt, ő is értékelheti úgy, hogy joga van tudni, hogy apa lesz, és rosszul eshet neki ha hetek óta tudsz róla, de nem szólsz.

Mondd neki az igazságot: ha szeret,elfogadja. Lehet, hogy az elején kicsit megzakkan: apává válni sem lehet könnyű.

Hasonlóan jártam egyébként: 33 éves koromig éltem az életem, voltak partnereim, de soha nem estem teherbe. Mikor összejöttem a párommal, el is mondtam neki, majdnem sírva, hogy én már nagyon akartam volna babát korábban is, akár egyedül is, de nem jött össze. Azt mondta, nem baj, majd lesz valahogy... két hónap múlva meg két szép kék csík volt a terhességi tesztemen.

Elhagyott-e? Esze ágában sem volt. Repkedett a boldogságtól és megkérte a kezemet. Nyolc hónapos terhesen, hatalmas pocival mentem férjhez:

és boldogan élünk amíg meg nem halunk....

Na mindent bele, bátorság!

És gratulálok! Vigyázz a picire nagyon!!!

2009. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-) Én is azt hittem, hogy nem lehet, vagy hosszú tervezés meg ovunaptárazás után, de valószínű csoda történt. Csak a pasik, nem így élik meg. De a hétvégén egy nyugis pillanatban elmondom neki. Én egyedül is mindenképp megtartom, bár nem lesz könnyű... A caládomra számíthatok, bár még nekik se mertem elmondani.
2009. márc. 10. 16:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de jó Neked! Gratula!
2009. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszööm! Szurkolok mindenkinek, hogy összejöjjön a bébi! :-) Sok sikert, és kitartást!
2009. márc. 10. 17:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok,de jó neked,én másfél hete veszítettem el.Én minél előbb elmondanám neki.Egyrészt joga van tudni róla,másrészt minél tovább halogatod annál nehezebben fogod rászánni magad.Írok neked egy példát.

Nálunk a páromnak van két gyereke,nekem viszont nincs.Ő már nem akart több gyereket,de mondtam,hogy én szeretnék,ezért döntse el,hogyan tovább.Mondtam neki,ha nem akar, elválnak útjaink,mert engem is értsen meg,hogy szeretnék,és én nem akarom belekényszeríteni semmibe.Elgondolkodott és azt mondta szívesen bevállal még egy gyereket,mert szeret és nem akar elveszíteni.Aztán mikor látta a két csíkot,boldog volt.Amikor hazahoztam az első UH felvételt a kis pöttyel nem bírt betelni vele.Fel volt dobódva.

Mikor elvetéltem,le volt törve,és azt mondta,hogy ő is nagyon szerette volna azt a babót.

Kicsit hosszúra sikeredett,de még mindig az a véleményem,hogy mielőbb mond el neki.Jó lenne ha megírnád a reakcióját.

Boldog babavárást!

2009. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon boldog vagyok, és vigyázni fogok rá! :-)Sajnálom, hogy nem jött össze, de szúrkolok nektek! Elmondom neki, de csak pénteken talizok vele mert messze lakik tőlem. Remélem akarja majd, de biztos ki fog borulni. Szombaton közlöm a fejleményeket. :-)
2009. márc. 10. 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon jó,hogy ilyen boldogság sugárzik az irásodból!Kivánom,ne vegye el senki a jókedvedet!Mindenképp ird meg mi történt!Sok sikert!
2009. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmondtam. :-((( Nagyon-nagyon szemét volt. Közölte, hogy neki nem is lehet gyereke, aztán kicsit késöbb, meg azt mondta, hogy direkt vigyázott, akkor most mi is van! És elhordott mindenféle szemétnek! Azt mondta ezzel próbálkozzak máshol! Ergo nem szeretett! :-( Nem tudom mit tegyek, de az biztos, hogy megtartom! :-)Csak félek, egyedül menni fog-e.
2009. márc. 12. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!