Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor érezhető fájdalom...

Peteéréskor érezhető fájdalom jelzi a tüszőrepedést, vagy azt honnan tudom hogy valójában megrepedt-e a tüsző?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Uh mutatja, de más megoldás érdekelne. Köszönöm előre is a válaszokat.
2011. máj. 9. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mostanában érezni szoktam + a hőm is szépen mutatja :)
2011. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ovulációs teszt
2011. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Butaságot ne beszéljünk! Az ovuteszt nem mutatja,hogy megrepedt-e a tüsző! Azt csak a hőmérséklet mutatja!
2011. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Az a nagy butaság, amit Te írtál, ugyanis az ovuláció egyenlő a tüszőrepedéssel, azaz a teszt azt mutatja, hogy 24-48 órán belül kiszabadul a tüsző - amennyiben elég sötét az ezt jelző csíkocska. A hőmérésből csak utólag látod, mivel utána leesik a hő.
2011. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tüszőrepedés elmaradásakor is erős pozit mutat az ovuteszt. Szóval a peteérést mutatja, de ha nem volt tüszőrepedés, akkor azt nem veszed észre sima ovu teszttel.
2011. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És amikor még erősíti is a hülyeségét....Hát kész! Olvass inkább utána légyszíves, mert félrevezeted a kérdezőt!

Az utolsó írta jól, a peteérést mutatja az ovuteszt. Azt,hogy megrepedt-e nem lehet tudni 100%-ig, csak a hőből. Csak,hogy hihetőbb legyen. Barátnőm pont így járt. Pozi ovutesztek, mégsem jött a baba, kiderült nem repedt meg, cisztává alakult!

2011. máj. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Így van, nem történik meg okvetlenül tüszőrepedés PÉ után, előfordulhat, hogy cisztává alakul vagy csak simán visszafejlődik. Ezt sajna nem mutatja az ovu teszt, csak a hőmérőzés.
2011. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!