Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három éve vagyunk együtt a...

Három éve vagyunk együtt a párommal, csak az utolsó pillanatban használtuk mindig a gumit. Ha eddig az előváladéktól nem estem teherbe, akkor most hogy akarunk nehéz lesz teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Az előváladéktól mások elég hamar teherbe esnek,én három év alatt nem.Abból gondolom,hogy ezért nehezebb lesz teherbe esnem.
2009. márc. 10. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem lehet semmilyen egyértelmű következtetést levonni.
2009. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért ne gondold hogy mindenki előváladéktól terhes:-) igen-igen ritka ám. az itteni kérdések mindig ugy szólnak hogy LEHET-E. igen az esélye megvan de nem sok.

Ez nem jelenti azt hogy ne lennél terhes az első nem védekezős aktusból.

2009. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmi pánik? :)
2009. márc. 10. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
semmi!
2009. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2009. márc. 10. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a párommal 7 évig "védekeztünk így" aztán úgy éreztük jöhet a 2. baba és első hónapban össze is jött:)
2009. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj bocs elnéztem, mi nem használtunk gumit a végén se, csak mindig " kivette" időben. Utolsó vafyok
2009. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi is védekeztünk megszakítással elég sokat. Mikor gyereket akartunk, elsőre teherbe estem. Sajnos elment. Jövő hónaptól próbálkozunk újra
2009. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem nekünk is sikerül majd elsőre.Már nagyon szeretném,bízom benne hogy a görcsös akarat ellenére is hamar össze fog jönni a baba!
2009. márc. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!