Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap peteérés nélküli?

Ez a hónap peteérés nélküli?

Figyelt kérdés

És most meg fog jönni, vagy nem? volt már ilyen valakinek?

[link]


2011. máj. 10. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira össze-vissza mérsz hőt, h ebből nagyon nem lehet megállapítani. Talán a tojásfehérjés folyás lehet az, ami utal rá. Hőmérőzést minden reggel kell csinálni, h valamit mutasson. Minden reggel, még mielőtt kitakarnád magad, vagyis az ágymeleg testedet kell leellenőrizni. Egyébként lehetnek anovulációs (pé nélküli) ciklusok az ember életében.
2011. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így tényleg nem lehet hőt mérni! Ebből nem lehet semmit levonni!
2011. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem hőmérőzés, amit te csinálsz...ha nem méred normálisan, akkor nincs értelme xarakodni reggel a hőmérővel.
2011. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem értem ez mit befolyásol, hogy néhány nap kimaradt.

Ha minden nap mértem volna akkor is az olvasható le a görbéről, hogy nem megy fel peteérés után, nem? Az alakja így is látszik..

2011. máj. 10. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen. Mert ennyi adatból lehet,hogy nem jól húzza be pl. az alaphődet. Lehet,hogy magasabb és amit a te emelkedésnek veszel, az lehet,hogy annyira nem is emelkedett hő, mivel az alaphőd eleve magasabb!
2011. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó leírta, amit én is akartam...
2011. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!