Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után két nappal...

Peteérés után két nappal ugyanazok a tünetek (mellfeszülés, haspuffadás és szurkálás), mint az eddigi sikertelen hónapokban. Akkor ez a hónap is reménytelen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt vérzés előtt nincs találgatás.


Amúgy meg fogantatás után 10-12 napig - azaz a beágyazódásig - a szervezet tudomást se vesz a zigótáról, mert nincs vele kapcsolatban.


Majd akkor mondj le a babáról, ha megjött, korábban SEMMIT SEM LEHET TUDNI.

2010. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első:)


Hé,ez az én mondatom:kimaradt mensi elött nincs találgatás :))


De igen így van,peteérés után 2 nappal még az ég világon semmi nem utal se mensire se babára!


Ha meg is termékenyültél,az a setcsomó ott keringőzik a petevezetékedben még el sem indult a méh felé,beágyazódni pedíg nemvárt mensi idejében fog.

Nincs hcg hormon,így nincsenek tünetek sem.


Ha nem jön meg a mensi,akkor lehet találgatni,hogy ez meg az mitől volt-van.

2010. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom előttem szólókhoz,kimaradt mensiig nyugi van,még nincs minek tüneteket produkálni.:)Ha majd kimaradt,tesztelj 6-7 nap múlva,hogy biztos legyen.(ezt csak azért írom,mert itt sokan sírnak,hogy kimaradás napján nega a teszt,mi van ilyenkor?Aztán várnak 5 napot,és láss csodát pozitív.A terhesség türelemjáték,3x voltam,tehát van tapasztalatom.:)) Mind 3 babámnál a 8.napon lett először pozitív,tehát nyugi,és tessék várni,én 3 évet vártam az első babámra.:)
2010. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
O.k! Azt elfelejtettem mondani, hogy inszemes vagyok.
2010. febr. 6. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom inszem után csakúgy,mint természetes fogantatás után,a 14 nap érdemes először tesztelni és tüneteket keresgélni:)
2010. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Másodiknak: bocs. :-) Nagyon jó mondat, eltanultam tőled.


Kérdezőnek: inszemnél ugyanaz történik, mint a közösülésnél: hímivarsejtek kerülnek beléd. Egy kivétel van: a méhnyak kikerülésével a hüvely helyett egyenesen a méhbe kerülnek a hímivarsejtek, azaz a terhesség mindössze kb fél órával következhet be hamarabb, mint hagyományos úton.


Várj türelemmel addig, amík késik, aztán tesztelhetsz.

2010. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!