Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése után mikor van...

Closty szedése után mikor van a peteérés, mi is történik ilyenkor? Bármikor teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Elmagyarázta a nődoki de olyan vélemény érdekel akik már átestek ezen.Van menstruáció 30-33 naponta de a vérből vett hormonteszt alapján gond van és ezért kell gyógyszert szedni a 3. naptól 5 napon át.Ez most megtörtént elmúlt a menstruáció is.Várok és várok.....
2011. máj. 10. 11:52
1 2
 11/13 Manka68 ***** válasza:
Bocsi, az kimaradt, hogy a diéta nem fogyókúrát jelent ebben az esetben.
2011. máj. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De már ezen is túl vagyok és mint írtam az előzőekben semmi ilyen gond nincs a probléma másra utal eddigiek szerint pszichés gond van amit a héten közöltek és bevallom bőven van rá ok sajnos.Most látom milyen hatással van a lélek a testre.
2011. máj. 13. 11:19
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom te hogy vagy vele de ha diétába fogtam akkor bizony én fogytam hiszen minden hízlaló dolgot lecsökkentettem.Értem amiket írsz de minden esetben vezet jóra szerintem.
2011. máj. 13. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!