Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő kell a szervezetnek...

Mennyi idő kell a szervezetnek a regenerálódáshoz Lindynette 30 után?

Figyelt kérdés
Januárban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta ezerrel dolgozunk rajta, de sajnos nem jön össze. :( Eddig minden hónapban megjött, igaz, volt hogy 1,5 hónapra, de akkor is.3 hete voltam orvosnál is, ő azt mondta, hogy ezek a mai gyógyszerek rögtön kiürülnek a szervezetből, de sok fórumon olvastam, hogy hónapok kellenek. Én Lindynette30-at szedtem közel 4 éve. Valaki olyan, aki ilyen gyógyszert szedett mennyi idő után jött össze?
2011. máj. 10. 17:18
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az orvosodnak van igaza. Ha nem ürülne ki azonnal, nem kéne naponta szedni. :-)

A nők sajnos egymás ijesztgetik...

Ha rendszertelen a mensesed, keress fel endokrinológust (hormondoki).

Persze lehet, hogy idővel magától is megoldódik a problémád, de én biztos nem várnék még hónapokig/évekig.

2011. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, rögtön kiürülnek a gyógyszerek a szervezetből, úgyhogy ez nem lehet gond. A gond akkor lett volna, ha az abbahagyása után nem jön meg a mensid több hónapig.Azt mondják az normális, ha miután abbahagytad 1-2 hetet késve jön meg.Én is akörül hagytam abba 7 év után, még nem vagyok babás, de remélem ez nem sokáig marad így.
2011. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Lindyt szedtem közel 6 évig, abbahagytam májusban és augusztusban lettem pocakos. ( bár akkoriban Apával csak hétvégén találkoztunk, mert a munkája vidékre szólította). Aztán lehet, hogy amúgy is ennyi idő lett volna, nem tudom. De sok sikert kívánok nektek és mihamarabbi baba sírást! :D Mi 27-én ünnepeltük az 1 szülinapot!! :D
2011. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor még várok és hátha már nem kell sokat. :)

Kicsit el voltam keseredve, de így kicsit meg is nyugodtam.

Most is késik már 2. hete. Tegnap este számolgattam, de semmi beállást nem látok a mensik között, így gyógyszer nélkül. Még egy hónapot várok, ha addig sem lesz semmi változás semmilyen téren, megfogadom 1. tanácsát, és elmegyek orvoshoz.

19:03-mas, nektek pedig gratulálok a picikéhez. :):)

2011. máj. 11. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!