Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki adna tanacsot? Babat...

Valaki adna tanacsot? Babat szeretnenk!

Figyelt kérdés
Ugy dontottunk parommal,hogy szeretnenk babat!Tudom,hogy az elso probalkozasra azert lehetetlen,de azert van akinek sikerul!En elmentem dokihoz,hogy minden rendbe van e nalam,es hat nalam minden ok!Valaki aki tud adna tanacsot?vannak praktikak?Valaszokat elore is koszonom!
2011. máj. 10. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges praktikázni még ilyenkor. Akkor praktikázz, ha 1 évig nem jön össze praktika nélkül! Viszont ajánlom figyelmedbe a hőmérőzést! Legalább tudni fogod, hogy mikor vagy a legtermékenyebb, hogy mikor van ovulációd! Én ezt ajánlom a számodra.
2011. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A doki nekem is azt mondta anno, hogy 1 év próbálkozás után lehet gondolni arra, hogy valami nem az igazi. Nah, az a hőmérőzés, hát, le a kalappal, aki azt tudja csinálni. Én egyszer próbáltam. Akkor kell együtt lennetek, amikor mindketten akarjátok a dolgot. Én sosem gondoltam arra, mikor vagyok a legtermékenyebb, nem is tudtam volna úgy csinálni a dolgot, hogy nah, ma kell, mag holnap. Én igenis tudok olyan párokat, akiknek a nászéjszakán fogant meg a gyerek (nagy valószínűséggel). :)
2011. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk elsőre összejött! Szerencsések vagyunk! Most vagyunk 8 hetesek!

Nem kell taktikázni már az elején. Mi 2-3 naponta együtt voltunk. Ennyi!

2011. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!