Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Októbertől szeretnénk a...

Októbertől szeretnénk a férjemmel a babagyártásra koncentrálni, de addig vmilyen vitamint is szeretnék szedni. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Az Eurovit kismamavitaminjára gondoltam, mert abban van halolaj, és én abszolút nem eszem halat. Nektek bevált?
2011. ápr. 28. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedtem és nagyon elégedett voltam vele.Szívesen ajánlom mindenkinek!
2011. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom: kalcium+cink+magnézium és mellette c vitamin (nagyobb dózisban).
2011. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kíváncsicska ***** válasza:
Szerintem inkább egyél sok zöldséget és gyümölcsöt.Nekem is azt tanácsolta az orvos hogy egyem az elevitet,de szerintem jobban járunk ha természetes úton visszük be a vitaminok nagy részét.A vasat kalciumot és a halolajat meg külön is meg lehet venni.Persze ez az én véleményem,és lehet sokan nem értenek velem egyet.
2011. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Orvosok ajánlásával,femibion 800 és folsav!!!
2011. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló és meddig kell szedni? Te meddig szedted?
2011. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A femibion 800 szedése a terhesség első negyedében és a terhesség tervezése előtt legalább egy hónappal ajánlott.30 db-os én reggeli után veszem be.Nagyon jó vitamin minden benne van ami kell a babának és a mamának:)!Afolsav + kiegészítő,mert ez nagyon fontos vitamin a baba fejlődése kapcsán!

2011. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod! És akkor egy hónapig szetted és sikerült is a baba?
2011. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,csak sajnos nekem megszakadt a terhesség.Most ismét babára"gyúrunk"a párommal :)!
2011. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!!!
2011. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!