Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálam megállapították a...

Nálam megállapították a PCO-t, a HSG-n azt, hogy a jobb oldali peteveztőm teljesen zárt, aztán a méhnyaknyák vizsgálaton azt, h a nyákom megöli a párom spermáit. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha valaki volt már hasonló helyzetben, v ezek közül egyben, akkor írna nekem, h milyen kezelési módokat kapott, valamint milyen gyógyszereket kapott?

A Pco-val már kezelnek(metformin) meg szedtem clostyt is, csak hát az azért nem volt erdeményes, mert a nyákom megöli a spermiumokat.

Ez hétfőn(tegnap előtt derült ki).


A válaszokat előre is köszönöm!


2009. márc. 11. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Nem könnyü a helyzeted sajnos. A pcos-t ma màr tudjàk kezelni ,mint ahogy te is írtad. A nyàk pròblèmàra jò az inszeminàciò ,de viszont nem biztos ,hogy egy àtjàrhatò petevezetôvel van esèlye.A zàrt petevezetôt esetleg mütèti ùton megtudjàk nyitni ès akkor szadad az ùt lehet csinàlni az inszemet. Ha nem akkor pedig marad a lombik ,mint megoldàs.Remèlem kicsit segítettem.
2009. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a válaszodat, de ezekkel tisztában voltam.

Az elzáródott pete vezető miatti laparoszkópos műtétet még nem akarom, mivel még csak 24 éves vagyok, és bízom a csodákban, h a nélkül is megy, h műtétre kerülne a sor.

2009. márc. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!