Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 napos a ciklusom, és a...

31 napos a ciklusom, és a mikroszkópom szerint most volt peteérésem vagyis a 14. napon kezdődőtt, együtt voltunk a 14-15-17-18. napon! Lehet, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy sikerült! Megvolt minden ahogy azt kellett, gyertyaállás, kutyapóz! Ma reggel csináltam méhszáj vizsgálatot, és középen van, elég fennt, és zárt! Ilyenkor már észere lehet venni, hogy sikerült-e? Nagyon feszül a hasam alja, és fáj is, ez mitől lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. febr. 16. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Csak az elmaradt mensi fogja mutatni, hogy sikerült-e.
2008. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mikroszkóp is "kimutathatja". Ha terhes vagy fennmaradt a páfrány. Nem totál páfrányos, de van benne bőven. Kb fele fele. Egy próbát, megér!!! Nekem kimutatta! ;) Csak még akkor nem értettem hogy azért van! :)

Remélem babás vagy! ;)

22 hetes kismami

2008. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor is kimutatja a mikroszkóp, ha még nem történt meg a beágyazódás?
2008. febr. 17. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!