Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 31 napos a ciklusom, a mikrosz...

31 napos a ciklusom, a mikroszkópom szerint a 14. naptól volt peteérésem, és együtt voltunk a 14.-15.-17.-18. napon. Remélem sikerült! Jelentkezik valamit tünet, vagy csak a menszi elmaradása?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez emberfüggő. van akinek csak kimarad a mensije, és még a teszt sem mutatja ki a babaát, de van akinek meg tünetei is vannak. Hasszurka, mellfájdalom, feszülés, stb.
2008. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
Nekem sajna 3.5évig nem sikerült teherbe esnem,és megtörtént a csoda teljesen váratlanúl megfogant a picúrkánk.Vissza gondolva nekem sokat kellet menni pisilni főleg éjszaka,tudtam hogy nem vagyok felfázva mert tudom az milyen.A másik hogy nagyon fájt a mellem,akkor még nem voltak rosszúllétek és nem jött meg a mensim.Amúgy is rendszertelen volt úgy hogy nem aggódtam.Sőt utólag derült ki hogy terhes voltam már akkor is amikor ,5óra hosszás szívkatéterezésen estem át.Azt hittem hogy a műtét miatt késik,12nap késés után csináltam tesztet ami azonnal pozitív lett.Remélem sikerűl neked is!Üdv egy nagyon boldog 19.hetes kismsma
2008. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem mostanaban nem volt pontos a mensim,abbol nem tudtam megallapitani,de a mellem annyira fajt mint meg soha,es nagyon felpuffadt a hasam,es egett a gyomrom,En akkor csinaltam tesztet es 5 hetes kismama voltam akkor.

De van aki meg menstrual is kozben,es tenyleg nem vesz eszre,mindenki mas es mas.

Drukkolok,h sikeruljon a baba nektek!!!!

10 hetes kismama

2008. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!