Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedjem az Elevitet? Egy...

Szedjem az Elevitet? Egy májusi missed ab-n és egy decemberi spontán vetélésen vagyok túl.

Figyelt kérdés
Doki azt mondta, ha nem volt egyforma a 2 dolog - más miatt volt - , így akkor kezdjük a kivizsgálást komolyabban, ha 3-szorra se sikerül. Azóta menstruálok, de még nem sikerült a baba. Most múlt el a menszeszem, mit gondoltok, kezdjem el szedni az Elevitet?
2009. márc. 11. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én femibion 800ast kezdenék az a legjobb most terhesség előtt s első 12 hétben abban van jód is.
2009. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindenképpen csak használna, főleg a folsav tartalma miatt, mert a vetélsek többsége mögött fejlődési rendellenességek állnak és ezt a folsav nagy százalékban megelőzi.
2009. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sok rosszat hallani az Elevitről.

Én is rosszúl voltam tőle.Azt is hallottam h rákkeltő anyagot tartalmaz.Abba kellett hagyjam a szedését.

2009. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig olyan jókat olvastam az Elevitről itt. :(
2009. márc. 11. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Van akinek beválik.A barátnőm végig szedte a terhessége alatt és egészséges kisfia született,meg könnyen is szűlt.De a terhessége alatt sehogy se szabadult a hányingertől hányástól szédüléstől,végig feküdnie kellett mert keményedett a hasa.
2009. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, h terhesség előtt felesleges szedni, nem segít teherbe esni, viszont alatta jó hatású.
2009. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp. ezek vitaminok, a leendő kismamának összeállítva.

Amúgy a termékenységet ronthatja a vashiány, ami nagyon sokunknál fenn áll, csak nem tudunk róla...

2009. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!