Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve, írjanak...

El vagyok keseredve, írjanak légyszi azok, akik túl estek spontán vetélésen, vagy missed ab. -on, hogy mennyi próbálkozás után jött a baba?

Figyelt kérdés
1hete spontán vetélésem volt, szerencsére nem kapartak, mert kitisztultam, de félek h mi lesz ha még egyszer át kell élnem ezeket a borzasztó napokat!
2010. aug. 20. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
amint letellik a hat hét kényszerpihenő és megjön a mensesed próbálkozhattok.
2010. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, furcsa módon megviselt lelkileg, azt hittem nem lesz lényeg, főleg, ha nincs műtét.

A hormonok már a terhesség elején is elkezdenek átalakítani anyává, így biztos, hogy megvisel. Én már szülés után vagyok, de még mindig emlékszem az egészre.

Sohasem voltam érzelgős típus, és nem voltam gyerekmániás, de veszteségként könyveltem el a dolgot.

Utána nekem nem is volt kedvem az egészhez, meg meghalt az egyik rokonom, meg más gondom is volt, így 1 évet ezen a téren ki is hagytunk.

Sajnos tényleg rossz lelkiállapotot okoz még a legerősebbeknél is.

Próbáld elterelni a gondolataidat valamivel, ha sikerül.

2010. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem majusban volt missed ab. 8 hetesen vettek eszre, hogy nem el a baba, nem dobta ki a szervezetem, de csak ra 2.5 hetre mutottek. Persze nagyon-nagyon megviselt lelkileg, de azt hittem jobban megfog es a paromnak koszonhetem (aki nagyon rendes volt velem), hogy viszonylag konnyen sikerult tultennem magam rajta. Nem az faj, hogy az nem sikerult, hanam hogy meg azota sem vagyok Anyuka. Megszakad a szivem egy babaert. Mi a mutet utan 2 hettel mar elkezdtuk a probalkozast, de meg sikertelenul. :-((( Elotte 7 honapot vartunk ra es en azt mondom, hogy inkabb jobb, hogy igy alakult, de legalabb tudom, hogy semmi komoly baj nincs, csak ido kell, mert engem a sikertelenseg sokkal jobban kikeszitett. Igy egy kicsit boldogabb vagyok. Lehet furan hangzik, de remelem megertitek hogy ertem.

Ciklusom meg kicsit rendetlenkedik mutet ota, de e honapban volt peteeresem, voltunk is egyutt, csak par honap szedet utan lealltam a baratcserjevel ovukor es sztem bezavart, mert mar meg kellett volna jonnie tegnap v. ma. 10-es teszteken egy arva halvany csikocska sincs. :-( Tehat csak a szervezetem jatszadozik az idegimmel.

Sok sikert kivanok Neked! Sztem egy mensit legalabb varjatok meg, hogy erosodjon a szervezeted. Bar nekem is mar a mutet utan azon jart az eszem mikor probalkozhatunk legkozelebb.

2010. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyebkent lehet ez morbidnak fog tunni es erzeketlennek, de en azt mondom, hogy minel tobbszor vetel el valaki, annal nagyobb az eselye, hogy egyszer megmarad. Baratnomnek 1 even belul 4 spontan vetelese volt 5 hetesen. Most 6 honapos terhes es minden renben. Kerdezem en:ki jart jobban? Szova azzal tudom nyugtatni azokat, akikkel mar tobbszor is elofordult, hogy egyszer ugyis eljon az O idejuk, mert az jo jel, hogy hamar megfogannak. Nekem az sem megy pikk-pakk. Ettol fuggetlenul en is felek, hogy megint megtortenik, dehat egyaltalan jussunk el oda, hogy megfoganok.

Masik baratnom fel even belul vetelt el ketszer. Eloszor 6 hetesen, nem kellett mutet, aztan ra 3 honapra 10 hetesen, akkor mutettel fejeztek be. Ujabb 3 honap mulva ismet megfogant es most mar lassan 12 hetes. :-)

2010. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Velem is tavaly történt szintén ugyanez az eset és hogy megnyugtassalak rá egy hónap múlva terhes lettem és most van egy 13 hónapos egészséges kisfiam. Fel a fejjel!!! Sok sikert Neked.
2010. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi tavaly előtt 2008-ban elírtam.
2010. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Csajok köszönöm a válaszokat sokat jelentenek nekem!:)

Igen én is ezzel nyugtatom magam h legalább tudom h teherbe tudok esni!

A párom kint van Németországban és csak szeptember 10körül ér haza, addigra remélem lesz egy mensim és teljes erővel a babaprojekten leszünk:)!

2010. aug. 20. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tél végén volt egy elhalt terhességem, április elsején műtöttek. Lelkileg pocsékul voltam, és testileg is kikészültem a műtét után.

Nekem nagyon nehezen jött helyre a lelki békém, ez az első hónap, hogy nem védekezünk.

Bízom benne, hogy nagyon hamar megfogan a bab, és Ő már velünk is marad. Nem szabad negatívan hozzáállni a dologhoz. Sikerülni fog, mert sikerülnie kell!!!

2010. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szia én ápr vegen voltam egy egeszsegugyi kaparáson.Kulfoldon, ahol elek az elso ulrahang 12 hetesen van, es miutan nagy orommel mentunk megnezni parommal a kis jovevenyt, akkor mondtak meg hogy valami nincs rendbe, kertem egy masik orvost mert nem akartam elhinni. Viszont visszagondolva az elotte levo 3-4 napban kezdett elmulni a mellfajasom. Szoval itt azt ajanlottak, hogy legalabb 2 mensit varjak meg, hogy a hormonok normalizalodjanak. Aug 4-en volt meg es ebben a honapban probaljuk eloszor. Azonban most van bennem egy nagyrakas felelem, hogy ha ossze is jon, akkor nem fog e megtortenni megint.

Igen egyebkent a lelki oldalan nagyon nehez tul lenni. De hidd el egy kedves partner es az ido el tudja felejtetni :) Drukkolok :)

2010. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolso! Gondolom Angliaban elsz. Hat en is. :-S Nalam is hasonlo volt a helyzet. En 6 hetesen nagy nehezen elertem, hogy fogadjon a szuleszno, mert egyebkent csak 8-10 het kozott fogad az is. Mondtam, hogy aggodok a gorcsok miatt es szeretnek korai uh.-t. Erre azt mondta, hogy amig verzes nincs, semmikepp. Nem birtam ki es elmentem magan uh.-ra jo dragan. Akkor voltam 8 hetes, ahol kozoltek velem, hogy a baba megallt 6 hetesen a fejlodesben. Persze masnap mar fogadtak a korhazban, ahol ugyanezt allapitottak meg, de nem akartak elhamarkodottan itelni, igy vartak meg ket hetet, hogy megbizonyosodjanak. Hat ket het mulva mar baba sem volt, felszivodott, csak az ures petezsak volt. Ket nap mulva mutottek. Ez volt majusban. Mi ket hetra ra mar probalkoztunk, de sajnos eddig sikertelenul.

Ja es en kivancsisagbol a novert megkerdeztem a korhazba, hogy mennyit kell varni az ujabb babaval es szexel...en tudtam, csak kivancsi voltam itt hogy zajlik, de azt mondta hogy ott azt senki nem tudja nekem megmondani, hanem valami csaladsegitot kell megkerdezni...hat persze. Balfekek. Egyebkent a mutetet nagyon szepen elvegeztek, testileg nem viselt meg. Ugyhogy abban a reszeben kellemeset csalodtam, de sztem itt kint nem veszik ezt eleg komolyan. 12 hetesen az elso uh.? Es ha ikreket hordasz...en is 1 honapig hordoztam egy halott babat, de ha nem mentem volna maganhoz akkor 6 het lett volna. Felhaborito.

2010. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!