Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet enyhe hőemelkedés a...

Lehet enyhe hőemelkedés a terhesség első jele? Még nemvárt előtt vagyok, de egy hete minden este felmegy a hőm 37 fölé picivel. Amúgy jól lennék.

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
lehet baba, de lehet h megjön s majd akkor lemegy
2009. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy hónaljban mért hő, nem reggeli, mielőtt bárki félreértené. Csak olyankor kezd égni a szemem meg fájni a fejem, és olyankor mérem meg.
2009. márc. 11. 13:31
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Fáj a fejed.Az pms.Meg fog jönni.
2009. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-). Nem nagyon reménykedek, kezelés alatt vagyok, és orvos mondta, hogy az elején ne nagyon gondoljam, hogy összejön. Tehát nagyjából úgy vagyok vele, hogy most nem jött össze, és megjön hétvégén. Csak nagyon furcsa ez az esti láz...
2009. márc. 11. 13:33
 5/21 A kérdező kommentje:
De a LÁZ!!! Mi ez?!
2009. márc. 11. 13:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kezelnek?

Lehet azt érzed ahogy jönnek rendbe a hormonaid.Én is így vagyok.

2009. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
beteg leszel
2009. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a láz az csak egy kis hőemelkedés amit szintén okozhatnak a hormonok,ha nem vagy beteg és attól.
2009. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Magas prolaktin. Arra a következtetésre jutottam, hogy nem a Bromokriptin mellékhatása a láz. Viszont nem szedem még annyi ideje, hogy hatott volna annyira, hogy a majdnem 3x-os szintem normalizálódjon. Csak hogy lehet hogy nem is foglalkoztam ebben a hónapban petelrlssel, ilyesmivel, és nem görcsöltem azon, hogy akkor most összejöjjön, és emiatt meglepett volna... nem tudom, ez az enyhe lázas állapot eléggé ismeretlen számomra. Eddig soha nem ment fel a hónaljban mért hőm estére, 1 héttel a nemvárt előtt PMS-tünetként. Sőt, más tünetem sem volt...
2009. márc. 11. 13:38
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Kedves kérdező,csak azt,h szinte minden nőnél akinek nincs magas prolaktinszintje,annál a második 2 hétben feljebb megy a hő,sokszor még hidegrázás is van.

Én arra gondolok-hogy mivel eddig a prolaktinszint megakadályozta a normális peteérést így hát neked furcsa az első jól működő hónap.De te érzed ez csak az én sejtelmem a megadott infók alapján.

2009. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!