Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez az érzés a...

Miért van ez az érzés a hasamba? Baba? Vagy más?

Figyelt kérdés

Olyan érzés van a hasamba,mint amikor pisilni kell nagyon és utána elmész pisilni,de még utána egy picit fáj az alhasad. Most ezt érzem, és szurkál is az alhasam, de egyébként semmi más tünetem nincs.

Nem hiszem, hogy terhes vagyok, mert fogamzásgátlót szedek, igaz a múlthéten 1 hét szünetet kellett tartani és azóta 2 napja szedem újra, és a 2. napon szexeltem a párommal,és mi csak tablettával védekezünk.

Az még hozzá tartozik a sztorihoz,hogy nagy rég akarok babát,de a tanulmányaim és a munka miatt még várnom kell legalább 3 évet a babával. Persze körülöttem ép most mindenki terhes,mindenhol babás képek,reklámok, kisbabák.

Lehet, hogy ez ment már az agyamra, és ez valami állterhesség féle? Írjatok minél többen, esetleg hasonló tapasztalatokat is!


2011. máj. 11. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baba. Lehet attól is, hogy a hugyhólyag fala kicsit megnyúlik, aztán pisi után azt a "fájdalmat" érzed mikor úgymond visszaál normálra. Ez nem terhességre utaló jel..... az is lehet, hogy felfáztál, de utalhat komolyabb fertőzésre is.
2011. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, lehet, hogy bemeséled magadnak a terhesség tüneteit, főleg, hogy szeretnél is babát. Ez majdnem minden nőnél előfordul :)
2011. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!