Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás, ha péntekre...

Lehetek babás, ha péntekre nem várom? Hasamba megjön érzés,hányingerem van,melleim szemmel láthatóan nőttek,és nem jó a közérzetem.

Figyelt kérdés

Mikor teszteljek,28 naposak a ciklusaim,és pár napja 36.8 ra beállt.hasmenésem van pár napja,és nem vagyok beteg.derekem is fáj.

ezek lehetnek terhességi tünetek?


2009. márc. 24. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
2009. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehetnek
2009. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóak a tüneteim,Én szombatra nem várom.Nekem is megjön érzésem van,és másfél hete fáj a derekam.Lehetnek végül is ezek terhes tünetek.Te mikor tesztelsz?
2009. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is azt hittem babás tüneteim vannak: hányinger, szédülés, és jött a hasmenés, elmentem dokihoz és kiderült itt nálunk Baranyában vírusos járvány van! na puff...

most meg azon izgulok hogy ha van babó akkor nem-e ártott ez neki! hála az égnem lázam és hőemelkedésem nincs!

remélem nálad nem ez a probléma, és tényleg pocaklakó miatt vannak tüneteid!

Én pénteken teszteznék a helyedben, de ha nem sajnálod rá a a pénzt akkor előbb is tesztelhetsz, csak ne éld bele magad az eredménybe olyan nagyon! Tuti eredményt csak mensi kimaradás után kapsz!

megy a drukk neked is!

2009. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szia utolsó.

Holnap ellövök egyet,de nem reménykedem,de szombaton tuti tesztelek.Te?

2009. márc. 24. 10:21
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszodat.Nem virus,mert attól nem nő a mell:-)) és nem fáj:-)))
2009. márc. 24. 10:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

én is péntekre nem várom bár nekem 18-án volt peteérés tehát lehet korai is:),de nekem nincs tünetem csak nagyon sűrű fehér folyásom az esetleg valakinek?

2009. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A sűrű folyás az jó jel,most nekem is tegnap óta bővebb lett,és eléggé szurkálnak a melleim.Nekem a ciklus.hu szerint 11.én volt a pém. [link]

2009. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


reménykedjünk,de utolsó,szerintem később volt pé-ed.

nekem menzi elött nem szokott fájni a mellem,és fura,de lehet öregszem,és változik a szervezetem is.

2009. márc. 24. 10:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is később volt nekem.Na mind1,majd kiderül.Nekem fáj a mellem,de mensi előtt is szokott.A hasam nem szokott,de az már fáj másfél hete a derekammal együtt.
2009. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!