Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a január végén szakítottunk...

Ha a január végén szakítottunk a barátommal, és azóta nem feküdtem le senkivel, februárban még megvolt, de most a márciusim késik 3 napja, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mert január közepén még szexeltünk a barátommal, de kb 30--án szakítottunk, februárban még megvolt, nm feküdtem le senkivel, most mégis késik, kicsit beparáztam már :S

Ha a szakítás előtt igencsak rendszeres volt a nemi életem, akkor ez egy nagymértékű változásak számít nem? Nem lehet h amiatt késik h mostanság egyáltalán nincs szexuális életem holott azelőtt 10 hónapig szinte minden nap volt.?


2009. márc. 11. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

védekeztetek a volt barátoddal? mert ha nem akkor könnyen meglehet, hisz terhes nőknél is előfordul még 1-2 hónapig menstruáció (bár az általában gyengébb)

ha pedig védekeztetek és mondjuk most abbahagytad a tabiszedést, akkor a hormonok borultak fel és emiatt van... de ne ess azért annyira kétségbe 3 nap még semmi, nekem van olyan h egy ciklusom 28 napos, de olyan is h 35, ez általában függ a közérzettől, a stresszhatástól, meg egy csomó dologtól.

szóval ha védekeztetek no para

2009. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehetsz terhes.a terhes nőknél valóban lehet enyhe menstruáció,de az két napnál nem több.szóval ha februárban erős volt a mensid és tovább tartott,mint 2nap,akkor biztosan nem vagy terhes.
2009. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!