Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt találtam! A lényeg hogy...

Ezt találtam! A lényeg hogy PCO-ja van és 6 napja késik neki! Vélemények?

Figyelt kérdés
Hat nap alatt nem lehet diagnostizálni semmit, pláne PCO-esetében. Két hét menseskimaradás után vegyen egy gyógyszertárí terhességi tesztet, és ha az pozitív, akkor jelentkezzen orvosánál. ha negytív, ismét két hét múlva kontroll teszt és ennek eredményével keresse fel orvosát.
2009. márc. 11. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég talányos a kérdés, ezért csak sejtem miről szól. Valószínű arról, hogy 6 nap késés után negatív teszt esetén érdemes-e orvoshoz fordulni. Ilyen esetben az igaz, hogy a tesztek hamarabb látnak mint a dokik, tehát a teszt nem mutat semmit (illetve akkor is ha mutat) ultrahanggal még egyáltalán nem biztos, hogy bármit is lehet látni. Orvosi szempontból az tekintik terhességnek ami ultrahanggal igazolható és van szívhang. A teszttel egy nagyon hatékony eszköz került a nők kezébe, de tényleg nem érdemes pár napos késéssel orvoshoz szaladgálni.
2009. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De 2*2 hetet ír!Ez különös nem?és,ha csak 1hónap múlva lesz neki poz.Akkor az mivel magyarázható??
2009. márc. 11. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos PCO-nál 6 hónap késés se ritka. :s Egyébként, ha késik, majd előbb utóbb pozitív lesz a teszt, akkor valószíű közben jött egy peteérés, amiből megfogant a baba. Nem csak a vérzés után lehet peteérés, ha kimaradt, akkor is létrejöhet egy tüsző ami kireped.
2009. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, csak gyors velemeny: nekem PCOS-m van, nem menstrualtam 2 eve egyaltalan es nem estem teherbe sem. Most jarunk a meddosegibe. A lenyeg, hogy az elejen, mig nem tudtam mi a baj, csak teszteltem es bizakodtam. Bar minden eset mas, csak peldanak szantam. Sok sikert.
2009. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!