Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 51 nappal az együttlét után,...

51 nappal az együttlét után, már tuti biztosat mutat a teszt?

Figyelt kérdés
Még január közepén voltunk együtt,és védekeztünk.A menstruációm már kétszer megvolt,de mindegyik nagyon kevés volt,és csak 1-2 napig tartott.Az első két napig de csak barna,a második egy napig piros.A teszt negatív,de félek hogy mégis terhes vagyok.Dokihoz jövőhéten megyek.Februárban peteérésem is volt,észrevettem.Szerintetek?Tüneteim:már január óta 37 körüli a hőm bár ezt ezelőtt sohasem mértem,néha fáj a derekam.A legutóbbi mensim előtt több mint egy hétig érzékenyek voltak a mellbimbóim,de a mensi után teljesen elmúlt.Légyszi válaszoljatok
2009. márc. 11. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeres vérzés és a peteérés sem a terhességgel összefüggő dolog. A vélt fogamzástól számított kb. két héttel már mutathat valamit a teszt, nálad ennek már többszöröse telt el. Ha csak annyi és akkor történt, ahogy írtad akkor nincs valószínűsége a terhességnek.
2009. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel védekeztetek? Mert ha védekeztetek, akkor nem sok az esély a terhességre.

A hő önmagában nem jelent semmit, a derékfájás szintén nem.

Ha érzékeny a mellbimbód, az természetes, a hormonoknak köszönhető. Nekem is fáj mindig, de amint megjön a mensim, már el is múlik.

Nézess a dokival hormonszintet!

A kérdésedből nem tudom leszűrni, hogy szeretnél e babát, vagy nem?

2009. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon nem szeretnék babát!nagyon be is vagyok parázva,és lehet ettől van minden.Amúgy gumival védekeztünk.Csak olyan fura,hogy annyi tünet előjőtt ami nekem ezelőtt sohasem volt.Pl:derékfájás,mellbimbófájás,kicsi szédülés,hányinger,fejfájás,és a mensim is eddig rendben volt.De már lehet annyira bebeszélem magamnak,hogy attól van.
2009. márc. 11. 19:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha volt peteérésem,a terhesség nagy valószínüséggel kizárható?
2009. márc. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!