Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen 'furcsább' tünetei...

Milyen 'furcsább' tünetei vannak a terhességnek?

Figyelt kérdés

olyasmire gondolok ami nem megszokott és nem gondolná az ember hogy terhes lehet

mint pl erős szédülés egész nap? hányinnger de nem csak reggel stb...


2011. máj. 13. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én hallottam már olyanról hogy erősen szédült mindennap,más tünete nem volt mondjuk,de közbe kiderült hogy babás és végig szédülte az első trimesztert...

És igen a hányinger az nem csak reggel jelentkezik,nekem általában délután volt,aztán estére annyira rossz lett hogy már kijárkáltam a wcre hogy na most hányni fogok,aztán nem hála az égnek..:)

És itt van még a székrekedés amit szeretnek az emberek meg sem említeni...

2011. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lehető legfurcsább dolog, hogy az azelőtt is anyafüggő kisfiam 2 hete levakarhatatlan,állandóan ölel, puszil, olyan bújós lett, hogy semmi másra nem tudtam gondolni, mint arra, hogy megérzett valamit, és összejött a baba. a férjem kiröhögött, de nekem lett igazam. :)
2011. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt a hányinger és a szédülés, de amit igazán furcsának tartok, és mástól még nem hallottam, bár én sem mondtam még soha senkinek az volt, hogy megvastagodott a szeméremajkam.

Ezt még az orvosnak sem mondtam annak idején, de szerintem egyértelmű, hogy a terhesség okozta, mert a fogantatástól a szülésig tartott, utána elmúlt.

Nem kell extrém dologra gondolni, csak a fürdésnél, amikor "ott" mosakodtam, olyan érdekes volt, mintha vastagabb lett volna. Kicsit nevetséges, de tényleg így volt. :O)

2011. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló!Szerintem az nem furcsa mert a vérbőség miatt egy kicsit megduzadhatnak..Ez normális..:)
2011. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem végig egyetlenegy tünetem volt, és az a nyakfájás. Nem tudom, mennyire "furcsa"...
2011. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányos terhességemnél nekem is _nagyon_durva_ szédülésem, és hányingerem volt. Az, hogy "nagyon durva", az nem is fedi le igazán, hogy mit éreztem.

Voltak olyan wc felett görnyedéseim, miközben a szemem nem tudtam kinyitni, úgy szédültem, hogy.. ha lett volna egy gomb, amit megnyomhatok, és megszűnik, akár a terhességgel együtt is, én gondolkodás nélkül megnyomtam volna. :-(

2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia! Nekem 2 eszméletlenül furcsa tünetem volt: vállfájás és orrdugulás.

Mindehhez tudni kell, hogy van valami baj a vállammal, reuma lehet, mert pár hetente néha nagyon megfájul, krémeznem kell, hogy aludni tudjak. Terhesség alatt egyetlenegyszer sem fájt.

A másik meg, hogy az első harmadban állandóan be volt dugulva az orrom. Bár az is igaz, hogy mindkétszer pár hét eltéréssel tavasszal estem teherbe, így valszeg inkább valami allergia lehet, mint terhestünet...

2011. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!