Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor terhes valaki akkor...

Amikor terhes valaki akkor biztos a rosszul lét? Vagy nem mindenkinél van ez? Van olyan is, hogy nincs semmi előjele a terhességnek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerencsések semmit nem éreznek, de talán azért ők vannak kevesebben.
2011. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem biztos, mindenkinek más. Lányommal hánytam, szédültem, fiamnál semmi bajom sem volt.
2011. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért enyhe tüneteik még azoknak is vannak, akik egyébként nem hánynak, de egy-egy émelygés, fejfájás, fáradékonyság, cicifeszülés náluk is előfordul.

Nekem sem volt semmi bajom (a többi hányós kismamához képest), mikor a kisfiammal voltam várandós, csak időnként fájt a fejem (elviselhetően), az elején feszült a cicim és fáradékonyabb voltam, esténként néha enyhén émelyegtem, de szinte fel sem tűntek ezek a tünetek, hisz a frontérzékenyek is reagálhatnak ilyen tünetekkel, a cicifeszülés pedig sokaknál peteéréskor vagy mensi előtt is észlelhető...

2011. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt észre sem vettem, hogy babás vagyok éppen a munkahelyemen voltam mikor rájöttem :) Munkatársaim mondták, hogy mennyire szeretnének kisbabát, de az egyiknek az a hónap sem sikerült....megint MEGJÖTT neki. NA ekkor eszembe jutott, hogy te jó ég 2 hete kellett volna megjönnie, utólag kiderült, hogy majdnem 3 hét volt és már majdnem 8 hetes voltam akkor :D:D
2011. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Snapette ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt, ha nem tesztelek nem derül ki, csak mikor kezd nőni a pocakom. Nem voltam különösebben fáradékony sem, a cicfeszülés meg csak a nyolcadik hónap körül kezdődött.
2011. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
még itt sem volt az ideje annak, hogy megjöjjön, de hangulatingadozások és sírógörcsök után megfordult a fejemben, hogy lehet, terhes vagyok. 5. hónapig semmi egyéb tünet, azután pedig szívritmuszavar. azóta az is elmúlt. hányinger, hányás, émelygés, szédülés stb. egyszer sem. lányom lesz. 33. hetes, 23 éves kismama
2011. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem vettem észre a 3 terhességemet mert semmi bajom nem volt és meg is jött rendesen aztán a baba elment! Lehet azért mert nem éreztem semmit és nem úgy vigyáztam magamra! És elmentek!!!
2011. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!