Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek már napkozbeni...

Szerintetek már napkozbeni vizeletböl már kimutatná a teszt a terhességet? Tegnapra nem váram, sajna reggel nem tudok tesztelni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 09:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

szintén én vagyok :)

ne legyél letörve hogy negatívat teszteltél

próbáld meg napközben vagy akár holnap reggel elsőből csinálni és hátha ott lesz az a csík.

lehet hogy nagyon kis mennyiségben termelődik még a hcg a szervezetedben.

szorítok hogy pozi legyen !!!!!!!!

2011. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
igen le vagyok, mert annyira furin érzem magam. három napja álmos vagyok, szédelgek néha és a derekam is fáj meg a hasam is, mintha mensiznék, de nem jön meg. Remélem tényleg igazad lesz és még nincs minden veszve.
2011. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

mostmár nagyon izgulok érted

lécci ha pozitív lesz, akkor írd már meg ide, vagy

privátba :)

2011. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
drukkolok én is,majd írd meg ,hogy mi lett!
2011. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ez annyira valtozo. Nekem az első terhességemnél menszi előtt 4 nappal mar kimutatta reggeli vizeletből a teszt a babat. Masodik gyereknél a menszit követő első nap lett halvany pozi a teszt. A harmadik babanal a menszi előtt 3 nappal délutani vizeletből halvany csík, masnap reggel erős csík. Szerintem van esélyed a délutani vizeletből is csíkosodni. Ha pedig negatív lesz, akkor se keseredj el, mert nem vart utan mutat teljesen biztosat a teszt :)!
2011. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
12:51-es vagyok. Bocsanat, a kérdésből most latom, hogy mar késik. Akkor pedig biztos sikered lesz mar délutanibol is :)! Szorítok!
2011. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
El em hiszitek mennyire félek a teszteléstöl,attól,hogy negativ lesz.
2011. máj. 14. 15:16
 18/33 anonim ***** válasza:

Nekem nemvárt előtt 3 nappal délután halvány csíkos volt a medi-lab.

Sok sikert!

Majd írj, ha teszteltél! ;)

2011. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Az enyém nem tudom milyen erösségü mert nincs ráirva.Csak az hogy a várt idopont után lehet tesztelni de azt sem irja hogy reggeli vizeletbol kell.
2011. máj. 14. 15:42
 20/33 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: nekem is az volt ráírva, hogy nemvárt utáni napon már kimutatja, de kimutatta már előtte is. Nemvárt előtt egy nappal csináltam ugyanolyan tesztet reggel, akkor már erős két csík volt. :)

Nagyon szurkolok!!! :) (Én majd csak június elejére nem várom, úgyhogy most mások miatt izgulok!)

2011. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!