Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 éve volt méhszáj plasztikám....

3 éve volt méhszáj plasztikám. (nem lézeres) Ez befolyásolhaja a teherbeesést akár negatív, vagy pozitív irányba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hacsak nem zárták be akkor nem befolyásol semmit. Ha rendesen megjön akkor szabad az út. A szülés során nagyobb gondot jelenthet, de ezt a dokid elmondja.

Ha nem tudsz teherbe esni akkor biztosan nem ez az oka.

Ilyen esetben inkább egy orvos segíthet.

Üdv!

2009. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teherbeesést szerintem nem befolyásolja,hanem a növekvő magzat súlyát a méhszáj megtudja-e tartani.Ezt nem lehet tudni!Bocsi,hogy őszinte voltam!A nőgyógyászodat azért kérdezd meg erről!
2009. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De erről nekem miért nem szólt a dokim? Mármint, hogy a kihordás, vagy a szülés alatt problémák lehetnek. Ez az első hónap, hogy próbálkozunk a párommal. A műtét óta viszont semmilyen nőgyógyászati problémám nem volt.
2009. márc. 12. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,hogy miért nem szólt erről a doki.Attól függ miért volt a méhszájplasztika,miért kellett megcsinálni.Ha nagyot metszettek belőle,akkor számit,mert ahogy nő a baba,úgy nyilhat a méhszáj,de akkor hurkolják és semmi baj nem lesz!Ne félj!
2009. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kóros citológia miatt. Állítólag épben sikerült kimetszeni, azóta minden rendben vele. De fogalmam sincs mekkorát vágtak ki belőle. Nekem aztmondták hogy ez meg sem látszani, meg nem lesz baj a gyerekvállalással, sőt...Eddig nem is gondolkoztam ezen, csak most hogy gyereket szeretnénk a párommal.
2009. márc. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!