Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 4. én volt ovuációm....

Zsanett 24 kérdése:

Május 4. én volt ovuációm. Elötte is és utánna is akcióztunk! Május 15-e körül kelle érkeznie a nemvártnak! Tüneteim a has szúrkáláson, gyomorégésen kívül nincsenek! A tesztem tegnap negatív volt! Túl korai volt még a teszt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt utáni napon teszteltem anno pozit!Lehet,hogy korai volt a teszt,mert a gyomorégés nagyon is gyanura ad okot!!!!!!!!!Nekem is a tüneteim között volt:)!!!!!

Tesztelj hétfőn!!!

A hőd,hogy áll?

2011. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van esélyed a babára! Szerintem ha késik a mensi, utána tesztelj!

A gyomorégés az pontosan mit jelent? Az milyen??? Köszönöm ha válaszoltok.

2011. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
37-röl 36.5 re csökkent :(de nekem egyébként is jóval alacsonyabb a normál hőm. Nem értem! A gyomorégésem étkezés után elviselhetetlen,egyébként egész nap érzem,haspuffadással együtt!
2011. máj. 14. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

igen...étkezés után,bármit eszel ég a gyomrod!nekem 2 hétig tartott kb,aztán elmúlt.

Az,hogy leesett a hőd...nem túl jó jel!:(

2011. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma kellett volna érkeznie a "nemvártnak" és nem is jött. még eddig!Remélem igy is marad!Kiváncsiságból megmértem a hőmet,maradt 36,5! Olyan nehezen telnek a napok,tudom, nemkéne ezen görcsölnöm, de nemtudok másra figyelni!:((
2011. máj. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!