Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhsüllyedéssel milyen a...

Méhsüllyedéssel milyen a terhesség?

Figyelt kérdés
Volt valakinek méhsüllyedése szülés után? Milyen lett vele a következő terhesség?
2011. máj. 14. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nekem 13évesen volt méhsüllyedésem,ami nagyon fájdalmas volt,ugyhogy szerintem terhesség elött kezelni kell.Én hüvelykupot kaptam anno..
2011. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelykúpot? Méhsüllyedésre???


Kérdezőnek: nekem elvileg maradt vissza valamennyi süllyedésem salynos. Most várom a második babát. Neked milyen fokú a dolog? Terhességtől jött ki?

2011. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Úr Isten: sajnos. Ezt hogy írhattam így le :D
2011. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szülés után jelentkezett. Nem fáj, nem jár semmilyen kellemetlenséggel és egyéb következményei sincsenek. Az orvosom szerint szoptatás befejeztével helyreállhat, vagy javulhat, ha nem akkor gyógszerrel lehet segíteni. A következő terhességet elvileg nem gátolja, de hogy után rosszabb lesz- e a helyzet, fogalmam sincs:(
2011. máj. 16. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha semmi tünetet nem okoz, akkor nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Nekem hólyagsérvem is lett mellé :( De természetesen folyamatosan intimtornázok, így egész jól helyrejött. Most megint súlyosbodik majd a dolog tuti, hiszen rendesen kezd gömbölyödni a pocakom (27. hetet kezdem).
2011. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhesség utolsó heteiben lett hűvelyfal süllyedésem. Ez elvileg a szerencsésebb. Nekem is azt mondogatták, majd idővel helyreáll a dolog. De nem így lett. Nem mondom, hogy nem javult, de olyan minimálisan, hogy csak én látom a javulást. Én is elmentem (most járok) intimtornára. Hiszek benne. Viszont az biztos, hogy ha nem teszel ellene semmit, akkor csak rosszabbodni fog a dolog (főleg egy következő terhesség). Hisz ez a kötőszövetek megnyúlása, izomgyengeség, stb.... Magától nem nagyon fog helyreállni teljesen (mégha látványilag úgy is látszik). De ez egy komplex dolog nem is tudom így vázolni.
2011. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: szülés után panaszokat is okozott? Milyen intimtornát választottál? Érzel javulást?
2011. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11:41-es vagyok. Semmilyen panaszt nem okoz, okozott, "csupán" engem zavar/t. Kriston intimtornát választottam. És mint írtam most kezdtem (pont ma volt az utolsó alkalom). Így még tapasztalatot nem tudok írni. De hiszek benne, mert annyit már most is tapasztaltam, hogy amit az első alkalommal nem igazán tudtam megcsinálni, most már szinte teljesen biztos, hogy sikerül. Tehát javul a dolog (mármint a tornát illetően). Remélem meg tudja teljesen oldani majd a problémát.
2011. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!