Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítenél kiszámolni mikor...

Segítenél kiszámolni mikor vannak a termékenyebb napjaim?

Figyelt kérdés
Most 18.-án jött meg előtte viszont Július 23.-án tehát a szokásos 28 nap helyett 26 napra ! Kicsit megzavarodtam a számokkal ,most akkor mikor legyünk együtt hogy sikerüljön teherbeesnem ? Köszönöm a válaszokat !
2011. aug. 19. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

vagy pl. regisztrálj a ciklus.hu-n!

2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. aug. 19. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezért ne bízz a kalkulátorokban! Mert a jelek szerint a tested nem működik szuper pontosan, egyszer 28 nap, most 26 nap. A kalkulátorok átlagok és statisztikák alapján számolnak. Majd meglátod. Beírod, hogy 28 napos a ciklusod és a termékeny napjaidat kidobja a ciklusod 12-16 napja közé, aztán beírod a 26 napot és a termékeny napjaidat beírja a ciklusod 10-14 napja közé (kb. érted, miről beszélek). Nekem átlag 29 napos a ciklusom, de figyelema testem és tudom, hogy ovum volt már a 12. sőt 18. ciklusnapom is (ilyenkor kitolódott a menzi is). Na erre varrjon gombot egy kalkulátor.
2011. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!