Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell értelmezni az...

Hogy kell értelmezni az ovulációs tesztet ha nem egyértelmű a csík?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 napja megy fel a hőm és tegnap csináltam egy ovu tesztet és látszott a csík de egy nagyon kicsit halványabb volt mint a másik?most is csináltam egyet és ott is látszik csak gyengébb mint tegnap akkor most tegnap volt peteérésem?

tegnap előtt este voltunk együtt a párommal akkor van esély arra hogyha tegnap volt a peteérés akkor az kitartottak tegnap annyira a spermák hogy megtermékenyítsék a petesejtet?kérlek segítsetek:(


2009. márc. 12. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

a sperma kb 2-3 napig életképes a női szervezetben.

Megkérdezhetem hányadik napnál jársz??

Mert nekem is ma erőteljesen pozitiv az ovu tesztem.Hasam mindha megjönne olyan érzésem van.

2009. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 13.napon:)de akkor mmiért lett ma gyengébb a teszt?tegnap lett volna peteérésem?szerinted?

Ha sikerült a baba akkor fent kell maradnia a hőnek a nem vártig?

én elég kezdő vagyok még:(sőt a 8-9 napon is felment 37-re

2009. márc. 12. 16:09
 3/16 A kérdező kommentje:
ja én elég szorulásos tipus vagyok de ma tudtam vécézni:))igaz nem ment a hasam de wc-tem:Dés picit szurkált is alul de tegnap jobban
2009. márc. 12. 16:10
 4/16 anonim ***** válasza:

álltalában az erős pozitiv teszt után 24-36 órára rá következik be a peteérés.


ha sikerült is a megtermékenyités,akkor most még csak vándorol benned a petesejt a babóval,a beágyazódás kb pé után 7-13 napig tart.

2009. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
diagrammodat be tudod linkelni?
2009. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen megpróbálom belinkelni bár még most kezdtem azt csinálni de pillanat és küldöm:)
2009. márc. 12. 16:21
 7/16 A kérdező kommentje:
2009. márc. 12. 16:25
 8/16 anonim ***** válasza:
ez igy nem jó.A görbéd alatt van egy link,azt tedd ide be
2009. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

átküldtem bár lehet nem egyértelmű:(a 8-9 napon is felugrott magasra:(az is lehet hogy 2x volt peteérésem?

akkor nem csináltam tesztet.ha sikerült a baba akkor fennt kell maradni a hőnek?annyira kezdő vagyok még:(( a tabit is most hagytam abba nemrég létezik hogy amiatt lehetett 2x peteérésem? akkor ha még együtt leszünk mert estére tervezzük:)akkor még van esélyem ha tegnap mutatta az erősebb csíkot?

bocs a sok kérdésért de nincs akivel ilyeneket megbeszéljek:((

2009. márc. 12. 16:28
 10/16 A kérdező kommentje:
2009. márc. 12. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!