Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hetes terhesseget meg tud...

3hetes terhesseget meg tud allapitani egy nogyogyaszati vizsgalat? SOS

Figyelt kérdés
Aprilis 15-en volt ciklusom utoljara,es ma majus16-a.Ha a heten elmegyek nogyogyaszhoz,ha terhes vagyok,akkor vizsgalat ki mutatja?
2011. máj. 16. 09:16
 1/8 Alinaaa ***** válasza:
Ha jól tudom még nem:( Talán csak a 6.héttől, de valakit visszahívnak a 10.re.
2011. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már lát valamit, de még szerintem nagyon korai.
2011. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen még nem, de ráutaló jelek lehetnek, mint a méh nagyobbodása, vagy egy jó minőségű uh-n láthat egy tapasztalt orvos már vmi változást.
2011. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,kb.4 hetesen mentem orvoshoz,de még nem látott semmit és 2 hét múlva visszarendelt újra.Úgyhogy várj még 2-3 hetet.
2011. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vasarnap csinaltam ket tesztet is,2csik jott ki,a masodik kicsit halvanyabb.Most meg fajdogal a petefeszkem,de nem jon semmi,meg barna sem.Vajon terhes vagyok?
2011. máj. 16. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze! Bár én azt mondom mindig, hogy két teszt azért kell! A 2. jó pár nappal az első után, elvileg erősödnie kell és akkor tuti baba. Ha nincs gondod, akkor szerintem várhatsz a dokival, kb. a 7. hétig, akkor már lesz szívhang!
2011. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sumergo ***** válasza:
Április 15. utolsó mensi, akkor már 4 hetes terhes elmúltál. Ha 2 csík volt a teszten, akkor terhes vagy biztosan.
2011. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5. héten lehet látni már, de csak a 6. héttől van szívhang. Tapintásos vizsgálattal csak annyit tud megállapítani, hogy menzesz előtti állapot vagy korai terhesség (mindkettő ugyanolyan tapintásra, az én orvosom mondta).
2011. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!