Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult köztetek valakivel,...

Előfordult köztetek valakivel, akinek nem mutatta ki a teszt a terhességet, vagy pedig csak nagyon sokára mutatta ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,van ilyen. De nekem két orvos is azt mondta,hogy az esetek 80%-ban nemvárt napján vagy max. 1-2 nappal utána legalább halvány csíkos szokott lenni a teszt. Meg,hogy ilyenkor két különböző teszttel legalább meg kell csinálni!
2011. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokára mutatta ki - ez azt jelenti, hogy a nem várt után több nappal?

Nekem öt nappal később mutatta ki, majd pedig ultrahangon is pontosan öt nappal fiatalabb magzatnak látszott a méretei alapján, mint amilyen lenne az utolsó menstruáció alapján. Az orvosom ezzel az öt nappal korrigált dátumot adott meg szülés várható időpontjának, és pontosan aznap szültem!

2011. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a nagyon sokára, azt úgy értetem, hogy elmaradt mensi után több nappal.

Köszönöm a válaszokat.

Jöhetnek még tapasztalatok!

2011. máj. 16. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt mensim, darabos,kevés, fájdalom nélküli de csak két napig tartott több hónapon keresztül, tesztek negák voltak, néha volt egy -egy szellemvonal valamelyiken, aztán a következő megint negatív lett. Következett a rákszűrés, aktuális mensi után mentem pár nappal, furán nézett rám a doki, csinált kézi vizsgálatot is, azt mondta, hogy itt bizony terhesség van, mondtam neki, dehogy van, most múlt el. Megnézett ultrahangon, azt mondja látja ezt, ez egy fej, ez pedig egy szív és dobog, azt hittem elájulok, 16+2 voltam akkor , kaptam gyógyszert és nem véreztem többé. De sajnos pozitív tesztet nem tudtam eltenni emlékbe, hasamon sem vettem észre semmit, mindig is húsos voltam, azért utána nagyon nőni kezdett.
2011. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!