Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diane 35 után mennyi időt...

Diane 35 után mennyi időt kell várni a teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Januárban hagytam abba a Diane 35 szedését,előtte fél évig szedtem(3 hónapig,aztán egy hónap kihagyás és megint 3 hónapig).Amint abbahagytam,a következő ciklusom óramű pontossággal jött meg,28.napra,és pontosan 5-6 napig tartott,ahogy mindig is szokott nekem.Azóta is rendszeres(28-33 napos,mindig ilyenek voltak a ciklusaim).Mióta abbahagytam a tablettát,a ciklusomban minden hónapban barnás pecsételésem van(középidő tájékán és menzesz előtt 3-5 nappal 1-2 nagyon picike,barna csepp,maszat a bugyimon).Szerencsére ez nem az igazi barnázás,mert nem tart napokig,órákig sem,csak egyszer észreveszek a bugyimon egy-két cseppet.Amióta abbahagytam a gyógyszert,azóta próbálkozunk a párommal.Azonban egyre több helyen hallom,hogy Diane után várni kell egy kis időt,hogy a szervezet "észhez térjen",és tökéletesen termelje a hormonokat.Tapasztalatok?Ki mit tud erről?
2011. máj. 16. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A diane a viszonylag nagyobb hormontartalmú készítmények közé tartozik,ezért ajánlani szokták a 3hónapot. De ha neked pontosan visszatért a menstruációd,akkor nincs gond, próbálkozhattok
2011. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 évig szedtem folyamatosan, mi rögtön elkezdtünk próbálkozni amikor abbahagytam, az első hónapban még megjött rendesen, a következőben terhes lettem :)

Azóta már másfél éves a kislányom :)

Nekünk azt javasolta a doki, rögtön próbálkozzunk, akkor még nagyobb a teherbeesés esélye.

2011. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell vele várni. Nekem PCOS-em van, ha vártam volna, akkor nem lenne most gyerekem.


Amúgy a nőgyógyászom mondta, hogy hülyeség, hogy kell várni, mert ha nem tisztult volna ki nekem sem a szervezetemből a gyógyszer, akkor nem tudtam volna teherbe esni. Nem olyan durva gyógyszer ez, mint amilyennek elhintik, ezt az orvosom mondta, nem én találtam ki!

2011. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem, abbahagytam 6 hónapra, és az első alkalommal összejött a baba! Gyönyörű és egészséges.(Én azért vártam 6 hónapot, mert a 7 év folyamatos szedés szerintem elég sok.)
2011. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél év szedés után szerintem nem kell újabb 6 hónapot várni. Akinek eleve pontatlan a ciklusa, nincs peteérése, annak a szünet árt, mert 2-3 hónappal az elhagyás után sokáig nem jön meg, kezd örülni a leendő kismama, aztán kiderül, hogy baba sehol, csak megint felborult minden a szervezetében. :(
2011. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!