Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz babam vagy nem, segitene...

Lesz babam vagy nem, segitene valaki?

Figyelt kérdés
2 tesztet csinaltam,mind a ketton halvanyan mutatja,a masodik csikot,de mutatja,tegnap elmentem dokihoz,azt mondja,h 2-3 hetes terhes lehetek,de meg nem annyira biztos,mert meg elmehet,azt mondja menjek vissza hetfon,es akkor biztosat mond,meg h pihenjek,meg ne fazzak fel.Miert mehet el???nem ertem,kicsit csip ott lent,mintha pisilnem kene,nem jon egy csepp ver sem,nem jott meg a ciklusom,mult honap 15en volt meg utoljara.Akkor miert mondja h meg nem szaz szazalekos:(((((
2011. máj. 17. 11:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az orvosok ilyen kimért ******-ok. Tuti, hogy babát vársz, gratulálok!!! Nekik tudod Te is csak egy vagy a kétszázhúszezerből, akit egy hónapban vizsgál...

Százszor elmondta már sok ember, hogy a HALVÁNY CSÍK IS CSÍK! Hölgyem, Ön gyermeket vár, csak még apró a Szentem!!! :D

2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Szia szerintem semmi gond ne aggódj:)Gratulálok kismama:)
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

ne legyél már ennyire aggodalmas.....

ott van a a kicsi baba vigyázz rá nagyon :)


14 hós baba anyukája

2011. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Mert még nem biztosak a terhességre utaló jeleid..
2011. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ez a nőgyógyász elég durván áll a dologhoz!

Ha már elmaradt a ciklusod,akkor legalább 1hónapos vagy!Korábbi terhességet megse tudna állapítani!

Jó,oké...sajna sok buktató van az elején(én is elvesztettem a babámat 6 hetesen sajnos...)De most miért kell így hozzá állni???

Szerintem keress másik orvost,mert ettől nem sok jóra számíthatsz!!!

Minden rendben lesz,neaggódj!!!

Boldog baba várást!!!

2011. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
meg vizsgalt,es 0,32mm azt mondta h talalt ott valamit.Csak azt nem ertem h miert mondja h meg nem biztos h meg marad?:((Menjek el egy masik orvoshoz is,mondjuk csutortokon??
2011. máj. 17. 11:50
 7/31 A kérdező kommentje:
De mit csinaljak h ne veszitsem el,h lehet elvesziteni?honnan tudod h elvesztetted?meg jon a ciklus?vagy hogy?
2011. máj. 17. 11:51
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem fogod elveszíteni, ne aggódj. Annyira picike még ilyenkor, hogy nem látja rendesen a doki. Szerintem nem akarja magát kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy azt mondja baba és valami miatt esetleg nem marad meg, akkor mi van. De mivel már látott ott apró kis pocaklakót, tuti a terhesség. Nyugodj meg és bízz magadban és a babádban!
2011. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én azt mondom érdemes egy olyan nőgyógyászhoz fordulnod, aki igenis megadja a tiszteletet a leendő kismamának és mosolyogva közli vele a lehetséges jó hírt!


És nem azzal indít, hogy óóóó ez még semmi, vagy ha nem is az, attól még nem biztos hogy megmarad...


Úgyhogy a legszebb időszakod következik, légy nagyon boldog, kiegyensúlyozott, táplálkozz egészségesen és kérj ki véleményt (az új dokidtól) magzatvédő vitaminokról!


Sok boldogságot! :)

2011. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért mondhatta a doki hogy nem biztos hogy megmarad, mert még nagyon fiatal a terhesség, ilyenkor sok pici sajnos mggondolja magát (általában ők betegek, vagy hormonprobléma miatt). De! A TE Picid egészséges, és köszöni szépen jól van!!!!

Valószínű ha már a doki látja a pulzáló kis szívecskéjét akkor mondja majd biztosra (én is ezután kaptam meg csak a beutalókat, és papírt is arról hogy kismama vagyok:)

Addig pedig nyugodj meg, mert az idegeskedés nem tesz jót! Minden rendben lesz!!!!


23 hetes km

2011. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!