Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iszonyat hasfájós babám van 8...

Iszonyat hasfájós babám van 8 hetes, semmi nem használ mindent kipróbáltunk.3. tápszert kapja és ugyan olyan rossz minden. Ha megpróbálnánk a laktózmentes tápszert talán az segítene? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
a mindent kipróbáltunkba benne van az espumisan vagy az infacol?nekünk az infacol vált be
2010. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk semmi....kipróbáltuk az infacolt, angol vizet, aloe vera activátort, babynoss hasmasszázskrém, ittam az édesköményteát (szopis baba), semmi. 3 hósan elmúlott magától. de éjjel aludt, szerintem nem az az igazi hasfájós volt, puki meg büfi gondok voltak és nehéz kakilás. az idő oldotta meg
2010. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak az idő oldotta meg a kérdést, 3 hós korára elmúlt. Ami enyhítette neki a fájdalmat: hátán fekszik a baba, és óvatosan, finoman, az óramutató járásával megegyző irányban simized a hasát. Ezen kívül sok tornáztatás, a lábát feltolod a hasához, körzöl vele, aztán vissza. Sok sikert és kitartás!
2010. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8hetesen hasonló gonddal küzdünk :( nekünk a doktornő írt fel gyógyszert mert az espumisan, simi, infacol... nem segített :( sajna nem tudom a gyógyszer nevét, mert ott csinálják a gyógyszertárban, és nem írják rá az üvegre :( de nekünk ez bevált!!! a héten megint megyünk érte, akkor leírom a nevét, ha gondolod!!! és nem is drága 150Ft receptre :)
2010. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is nagyon hasfájós volta babám, mellé meg szorulásos is, pocija fel volt puffadva, kórházba is voltunk pár napig kivizsgálásokon, de minden oké volt, csak tápszert kellet cserélnünk Milupa Komfort 1est próbáld ki hasfájós szorulásos babáknak van. Nekünk segített, enyhítette.Teljesen 2 hónapos kora után múlt el, 3 hónaposan visszatértünk a sima Milupa Milumil 1 re, most is azt eszi, 5 hónapos.
2010. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

sajnos a mi dokink nem írja fel azt az orvosságot, mert már elavultnak találja, mi is ki próbáltuk ezeket a csodaszereket, a hasfájást mulasztó cumisüveget, most rendeltünk egy Adamo hintát, holnapra jön meg, remélem az be vállik mert ha nem akkor fel adom...


kedves utolsó válaszoló megírnád mennyibe kerül ez a tápszer amiről írtál? mert már annyi pénzt kidobtunk az ablakon.....

előszór milupa milumilt kapott, majd ennek a sűrűbb változatát mert biztos azért fáj a hasa mert sokat eszik ettől nem tudott kakilni, most kapja a mildibét, de csak napi 1 kaki van ami folyós és az is nehezen jön ki....

2010. aug. 11. 22:14
 7/8 anonim válasza:
A 600gmos 2700Ft körül van, de ezt csak a netröl tudom, mert én Szlovákiából vagyok nálunk Nutrilon Comfort a neve és sokkal drágább, de az orvos kiirja igy csak a felét fizeted.Elöször probáld ki és ha jó kiiratod a dokival én is ugy csináltam.A kaki gondok sajnos nekünk addig tartottak még nem kezdtük a hozzátáplálás :(
2010. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia a gyógyszer amit írtam h nekünk bevált : papaverini hydrochloridum oldat. elvileg 5X kell egy nap beadni, de mi csak éjjel használjuk már...

sok sikert, és kitartást!!!!

2010. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!