Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus elejen, ha tortenik...

A ciklus elejen, ha tortenik spontan peteeres akkor az ugynevezett ‘kozepidos peteeres’ elmaradhat? Hiszen mar megtermekenyult egy pete.

Figyelt kérdés
Azert kerdem mert elmeletileg tegnap kellett volna lennie a peteeresemnek de semmi jele. De ket napja rozsaszin folyasom van es egyfolytaban mindjart megjon erzesem. Nem a szokasos petefeszek szurka ami kozepidoben szokott lenni hanem pontosan lent a mehemnel van a mindjart megjon erzes. A ciklusom elejen voltam egyutt a prarommal. Arra gondolok, hogy a marcius 11-dikei egyuttletkor esetleg lehetett egy spontan peteeres ami most agyazodhat be. A nemvartig meg van 13 napom. Persze tudom, hogy boztosat senki nem tud mondani, csak arra lennek kivancsi, hogy ha akkor volt egy sponta peteeresem elmaradhat-e a mostani, mert egyelore semmi jele. Ja, es az ovulacios tesztem is tiszta negativ.
2009. márc. 19. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet! :)))
2009. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Tehat akkor megis van remeny, mert el voltam keseredve, hogy nincs pe-m, most kozepidoben. :)
2009. márc. 19. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonló volt a beágyazódáskor, csak nekem a fiammmal a nem várt idejében, most meg előtte már egy héttel, szerintem ez baba lesz!
2009. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok, én is meg vagyok róla győződve, hogy most korai peteérésem volt a ciklusom 11.napján, (10.-én) és szerintem sikerült! Nagyon szurkolok, mikor tesztelsz a vélt pé-től számítva?
2009. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom neketek lanyok a valaszokat. Rossz napnak indult ez a mai (melohelyi gond) de most annyira orulok ezeknek a valaszoknak. Teljesen visszetert a remeny es a kedvem is jobb. Huuu, nem is tudom mikor teszteljek mert parszol csalodtam es nagyon felek. :( De lehet hetfon reggeli vizeletbol megproballom. Elvegre beagyazodas utan 5 nappal mar kene mutatnia valamit. Van otthon 10-es erzekenysegu tesztem. Koszonom, hogy valaszoltatok es mindenkinek pozitiv tesztet kivanok es akinel mar van baba a pociakban azoknak boldog babavarast!
2009. márc. 19. 11:32
 6/7 A kérdező kommentje:
09:48-as valaszado: Remelem, hogy sikerult! Te mikor fogsz tesztelni? Nagyon szivesen megirom hetfon ide a kerdes ala, hogy nekem mit mutat a teszt. El is mentem a kerdest magamnak.
2009. márc. 19. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Terhes voltal . ? Mar regi kerdes nagyon. De hátha kapok valaszt.
2021. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!