Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan. 30-án volt missed ab-om.M...

Jan. 30-án volt missed ab-om.Meg is jött rá 28 napra.Most vagyok a következő ciklus felénél és néha mindjárt meg jön érzésem van. Mitől lehet ez, talán peteérés?

Figyelt kérdés
A nyákom tojásfehérjés és van benne tiszta vér.Nem barna nem rózsaszín.De csak annyi,hogy amikor elmegyek wc-re a papíron látom.Lehet ez peteérés?Ha volt valaki már így,vagy tud valamit segíteni?Lehet ebből így baba?Előre is köszi a segítséget!
2009. márc. 13. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mondta a doki, hogy várjatok még a babával? Nekem volt missed ab-m és 3 hónap szünetet kellett tartanom, amíg minden rendben nem jön ott lent.

Lehet, hogy van peteérés és ha összejönne a baba, kívánom, hogy minden rendben legyen, bár nem véletlenül mondják, hogy várni kell!

2009. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!A doki csak 1 hónap kihagyást mondott,így már próbálkozunk.
2009. márc. 13. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

akkor szorítok, hogy ez peteérés legyen és sikerüljön. :)

2009. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Tegnap este is együtt voltunk ma is együtt leszünk reméljük sikerül!Nektek már sikerült vagy ti is csak próbálkoztok?
2009. márc. 13. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Májusban volt a műtétem, decemberben megint volt + tesztem, de el is ment, mert nem tapadt meg rendesen. Azóta semmi, pedig nagyon szeretnénk. :(
2009. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet peteeres, foleg ha kozepido korul vagy. Ovulacios verzesnek is hivjak. Ilyenkor kell egyutt lenni a paroddal. Kivanom nektek, hogy osszejojjon a baba!!! Sajnos nekem decemberben volt egy vetelesem. Mar mi is probalkozunk. Jovoheten lesz pe-m. Sok sikert nektek!!!!!!
2009. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mind kettőtöknek sikeres próbálkozást kívánok.MIELŐBB!!!!
2009. márc. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!