Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Lehetett több peteérésem?

Figyelt kérdés

28naposak a ciklusaim, ma kéne (nem kéne) megjönnie. reggel enyhe hasfájással keltem. Kicsit szédelgek ezért megmértem a hőmet most 37,1 lett. Múlthónapban teljesen feladtam azt hogy nekem babám lesz az elkövetkezendő időben és nem értem most mi ez.


[link]


2011. máj. 18. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 16. napon volt peteérésed, és a napokban kéne, vagy nem kéne megjönnie.
2011. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is később volt a peteérésed, tehát pár napon belül nem kellene megjönnie. Így ebben az esetben sajnos semmit nem jelent,hogy még fent van a hőd!
2011. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kb mikor lehetett? mert ha a 16.ait nézem akkor pénteken kéne megjönnie, de eddig mindig 28 naposak voltak a ciklusaim
2011. máj. 18. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
16.-án volt szerintem! Hát most lehet,hogy ez egy ilyen hónap!
2011. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mennyi szokott lenni a luteális fázis? (Magyarul: hány nap múlva jön meg pé után?)Abból lehet kitalálni mikor kell megjönnie.

A cikusod hosszában 1-2 nap eltérés még nem a világ, ezen végképp ne aggódj.

Én örülnék egy ilyen görbének 16. napi pé-nek, meg ennyi dpo-nak, tehát nyugi!

2011. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

14 napra szokott megjönni pontosan, főleg ha reggel úgy kelek hogy fáj a hasam aznap megjön (vagyis kb 10 órakörül)

Első ilyen görbém eddig túl lapos volt vagy túlságosan egyforma ( rendszeresen napokig egy hömérséklet volt)

2011. máj. 18. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 16. napon volt ovud,e lőtte csak próbálkozott a szervezeted, de valamiért nem repedt meg előbb a tüsződ.
2011. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma reggel lement 36,8 raa hőm a tegnapi 37,0 hoz képest szúrkált a méhemnél középen. de semmi jele nincs hogy megakarna jönni se derékfájás semmi, holnap meglátjuk mert ha 16. napon volt pé akkor holnap kell megjönnie. Bár baba nem hiszem hogy van mert csak 17. napon voltunk együtt párommal
2011. máj. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!