Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat? Enyhe PCOnál 2db...

Tapasztalat? Enyhe PCOnál 2db 17mm érésben lévő tüsző, de ovu teszt negatív.

Figyelt kérdés

Januárban mensiztem utoljára. Abban a hónapban voltam félidőben dokinál, és nem volt peteérés. Következő hónapban nem jött meg, visszamentem, és közölte enyhe pco.

Írt fel metformint, és diétára fogott. Azóta se jött meg...

A héten kedden elmentem mert fájtak a petefészkeim, és már elég "nyűgös" voltam, hogy 4 hónapja semmi.

De jóhírt közölt. az egyik petefészkemben 2 17mm-es, és egy 10mm-es érésben lévő tüsző növekedett. Azt mondta most hétvégére megreped. Csináljak ovutesztet. De kedden még félig pozitív volt, azóta negatív.

Szerintetek valamilyen hormonzavar végett nem lesz teljesen pozitív? Jártatok már így?


2010. máj. 8. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy félig negatív?
2010. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagyis félig pozítiv?
2010. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy már van rajta második csík csak nem olyan erős mint a kontroll vonal.
2010. máj. 8. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovu teszten mindig van második csik. A lényeg a csik erőségében van ... ezért van 1 dobozban 5db és tudod követni a változást amikor a legerősebb akkor van az LH csúcs! akkor fog megrepedni a tüszőcskéd. DRUKKK!!
2010. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ezzel tisztában vagyok, már több mint egy éve próbálkozunk, és van tapasztalatom ezen a téren. De nincs mindig második csík nálam. Sőt elméletileg miután jelezte a tüsszőrepedést a következő teszteknek negatívoknak kell leni. De valószínű tegnap megrepedhetett talán mind a két nagy, mert pecsételő vérzésem van..

Már türelmetlenül várom kedden vizsgál újból az orvosom, hogy mi történt.

2010. máj. 9. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!