Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal együtt lakunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal együtt lakunk és ez mellett ő barátkozik lányokkal, ő azt mondja, hogy csak barátkozik és semmi több. De nem tartja tiszteletben, hogy ez engem zavar! Vajon leszek neki annyira fontos valaha, hogy figyelembe vegye, hogy én mit szeretnék?

Figyelt kérdés
2008. jan. 2. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Szerintem ha a párod barátságot tart fenn más lányokkal is az még nem probléma. A legfontosabb, hogy veled van, téged szeret, a többiek nem számítanak. Ne légy féltékeny mert ezzel csak elriasztod magadtól! Az én páromnak is vannak lány barátai, ismerősei. Sőt az összes ex-barátnőjéval jó barátságban maradt, de ez engem egyáltalán nem zavar, mert érzem hogy csak engem szeret. Próbálj meg megbízni a párodban.Ha ennek ellenére Téged mégis nagyon zavar a helyzet akkor próbáld meg higgadtan elmagyarázni a párodnak. Ha tényleg szeret akkor biztos meg fogja érteni és lazítani fog ezeken a barátságokon más lányokkal!

2008. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Barátkozik az nem egyenlő azzal,h le is fekszik velük...

Én is barátkozom más fiúkkal,van,akinek a nyakába ugrom mikor meglátom,mert annyira szeretem.De amikor néhány hete megkérte a Kedvesem a kezem elsírtam magam annyira boldog voltam.Eleinte őt is zavata,h ennyire közvetlen vagyok 1-2 fiúval,aztán rájött,h én ilyen vagyok,és nem szabad megváltoztatni,mert akkor már nem az a csaj lennék,aki elbűvőlte egykor.

Tudni kell különbséget tenni barátság és szerelem között.Nem kell túldramatizálni a helyzetet!Ha azt mondja,akkor higyj is neki!Ha meg nem bízol benne,akkor mit szenvedsz egy ilyen kapcsolatban?Mert az örökös féltékenység csak mindkettőtöket tönkre tesz(őt főleg,mert baromi nehéz elviselni az ilyet)

Gondold át,h mennyire is fontos neked ez a fiú!

2008. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

szia!

Szerintem az lenne a legjobb, hogy minden hiszti és féltékenykedés nélkül beszélj vele erről. De ne kérd számon! Lány barátai lehetnek,miért is ne! Abból gondolom, hogy tisztel, szeret téged, mert mindezt megosztja veled.Ha más lenne ezekkel a barátnőkkel, akkor nem mondaná. Szerintem fontos neki a kapcsolatotok,de bízz benne. Féltékenység előbb vagy utóbb nemcsak téged, hanem őt is tönkreteszi, rámehet a kapcsolatotok. Bármikor előfordul ez a barátnő téma kezeld lazán és fel a fejjel. Azt egy nő megérzi, ha pasijával baj van, másra vágyik. Barátnők maradnak barátnők, te pedig szerelme, csak bízz!

Sok sikert!

2008. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem értek egyet az előttem szólókkal! Szerintem aki komolyan gondol egy kapcsolatot, az nem találkozik más csajokkal.Mert egy dolog biztos:férfi és nő között nincs barátság SOHA.Vagy sexeltek már vagy még mot fognak.Én a helyedben nagyon figyelnék a viselkedésére.Az mindent elárul hidd el.Mindig a szemét nézd!
2008. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sosem hittem nő és férfi közti barátságban, de sokaknál működik.Az mindenesetre nem túl jó, ha egy kapcsolatban az ember arra kéri a társát, hogy hagyja a barátait.Már ha tényleg azok.Próbálj meg Te is azokkal a lányokkal barátkozni, engedi-e a fiú, hogy Te is vele mnej pl. ezekre a találkozásokra. Meglátod a reakciót!
2008. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy miért zavar téged az ha más lányokkal barátkozik?

milyen érzés keletkezik benned? ezzel az érzéssel kell kezdened valamit

- önbizalom - amit egy kicsit épitened kell magadban!!

amennyiben pedig nem tart tiszetletben most máskor sem fog, mert amit a kapcsolat elején nem tudtok megbeszélni az később sem lesz sikeres...

2.

senkitől sem lehet elvárni, hogy ha lesz egy új kapcsolata akkor az összes "női barátjától" búcsút vesz, de nem egészséges!! és egy idő után 0,5-1 év belül ezek a női barátnők lemorzsolódnak, ha nem akkor ott már több is van még ha nem is vallják be!! érzelmi szálak mindenképp /akár testvéri is/ nem mindegy a találkozások, beszélgetések sűrűsége sem, egy fél éves, éves ciklusban bármelyik exbarátnő hogyléte belefér..a gyakori már megint firtatható!!


az hogy mit vársz a jövődtől az a MOST-ani hozzá-állásodtól függ, milyen alapokat teszel le ebben a kapcsolatban!

2008. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!